Nový Spark
venku od 1. června
Corey Taylor prozrazuje svůj nejoblíbenější cover song. Nalaďte se na koncert SLIPKNOT v Praze!

Corey Taylor prozrazuje svůj nejoblíbenější cover song. Nalaďte se na koncert SLIPKNOT v Praze!

Jaké vzory má frontman amerických SLIPKNOT? V nedávném rozhovoru prozradil, jaký cover song si ve svém životě nejraději zazpíval. Pusťte si jeho cover „Would?“ a nalaďte se na blížící se koncert v Praze.

Vybav se na koncert na Sparkshopu!

SLIPKNOT k nám zavítají už 28. července do O2 arény, kde odehrají všechny své hity včetně „Psychosocial“, „Wait and Bleed“, „Snuff“ či „The Devil in I“. Vstupenky jsou stále k mání na livenation.cz

Corey je fanoušek grunge, a tak není divu, že si jako svůj nejoblíbenější cover vybral „Would?“ od ALICE IN CHAINS, který si zazpíval před lety společně s Jerry Cantrellem: „Jedna z mých nejoblíbenějších skladeb všech dob je ‚Would?‘ od ALICE IN CHAINS, kterou jsem si zazpíval společně s Jerrym na koncertě supergrupy CAMP FREDDY. Řekl bych, že se jednalo o jeden z vrcholů mého života. Protože Jerry ji ani nechtěl hrát, ale lidé ho přemluvili, a tak skočil na pódium a zahrál ji. A já věděl, že tohle je moje chvíle. Stále se jedná o jeden z mých nejlepších zážitků,“ popisuje frontman SLIPKNOT.

Letos v únoru Taylor vypustil do světa své album coverů „CMFB…Sides“, které obsahuje předělávky skladeb METALLICY, KISS, DEAD BOYS, Eddie Moneyho a dalších.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
31.05. IRON MAIDEN
02.06. METALFEST OPEN AIR
02.06. MÖTLEY CRÜE
04.06. TENACIOUS D
06.06. EXODUS
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace