Nový Spark
venku od 2. dubna
SLIPKNOT mají na krku žalobu, neprávem si nechali věci po Joeym Jordisonovi

SLIPKNOT mají na krku žalobu, neprávem si nechali věci po Joeym Jordisonovi

Společnost Steamroller, která spravuje pozůstalost po zesnulém bubeníkovi Joeym Jordisonovi, obvinila ostatní členy SLIPKNOT, že profitovali z Jordisonovy smrti, i když ho ze svých řad před deseti lety náhle a neslušně vyhodili.

Steamroller v žalobě obviňuje členy SLIPKNOT Coreyho Taylora a Shawna „Clown“ Crahana a přidružené společnosti, že nevrátili „hudební nástroje, vybavení a šatník“ patřící Joeymu. Steamroller také tvrdí, že SLIPKNOT zahrnuli tyto položky do putovního muzea Knotfest a nabouchali si tak kapsy ziskem od oddané základy fanoušků svého bývalého bubeníka.

SLIPKNOT na Sparkshopu

V žalobě se píše: „Po náhlém vyhození Jordisona ze SLIPKNOT v roce 2013 Taylor a Crahan v písemné dohodě slíbili, že vrátí všechny Jordisonovy věci výměnou za to, že Jordison upustí od některých požadavků.“ Joey však své věci už nikdy neviděl. Byl spoluzakládající členem SLIPKNOT v roce 1996, vyhozen byl v roce 2013 přes e-mail. Zemřel v roce 2021, když mu bylo pouhých 46 let.

Nový Spark
venku od 2. dubna
Kalendář akcí
22.04. LORDI
23.04. LORDI
25.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
26.04. MIDNIGHT, CYCLONE, HIGH COMMAND
26.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
27.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
28.04. GLENN HUGHES
30.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.05. MARDUK, ORIGIN, DOODSWENS
03.05. PROTHEUS, KOMUNÁL
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace