Nový Spark
venku od 31. července
SLIPKNOT se rozešli s bubeníkem Jordisonem

SLIPKNOT se rozešli s bubeníkem Jordisonem

Na webu SLIPKNOT se objevila poměrně šokující zpráva. Kapela, která se chystá příští rok vydat návratové album, se rozešla s bubeníkem Joeym Jordisonem. „Přejeme mu do budoucna jen to nejlepší. Chápeme, že spoustu z vás bude zajímat, jak a proč k tomu došlo, a vynasnažíme se, abychom mohli vaše otázky zodpovědět. Vpřed, k novému albu, nás však žene láska k vám fanouškům, ale i k muzice. Doufáme, že to pochopíte a i nadále si ceníme vaší podpory,“ píše se v prohlášení kapely.

Novinka je o to překvapivější, že to byl právě Jordison, kdo nedlouho po úmrtí basáka Paula Graye loboval za nové album SLIPKNOT vůbec nejvíc a dle svých slov pro něj měl nachystanou „spoustu materiálu“.

Kytarista Jim Root aktuálně vynechal turné STONE SOUR, aby se mohl naplno zapojit do příprav nového materiálu SLIPKNOT, takže album - jak vyplývá i z výše uvedeného prohlášení - na téměř 100% vyjde, otázkou je, v jakém personálním složení. Netřeba dodávat, že Jordisonovo, ale i Grayovo slovo – tedy dvou nyní chybějících členů – mělo v minulosti z autorského pohledu nemalou váhu...

Jak vidíte budoucnost SLIPKNOT vy? Diskutujte a při té příležitosti můžete zkusit taky hádat, komu bude patřit titulní stránka lednového Sparku... ;)

Nový Spark
venku od 31. července
Kalendář akcí
18.08. Metallica, Ghost, Bokassa
20.08. The Offspring
21.08. The Offspring
03.09. Helmet
04.09. Glen Hughes
04.09. Evanescence
05.09. Evanescence
14.09. Kafest
18.09. Dead Letter Circus, Siamese, Daze Of June
21.09. Overkill, Flotsam & Jetsam
A co FAKKER!?