Nový Spark
venku od 1. března
Corey Taylor si k narozeninám nadělil nový klip. Snad nikdo neumře

Corey Taylor si k narozeninám nadělil nový klip. Snad nikdo neumře

Frontman SLIPKNOT oslavil 8. prosince 47. narozeniny. Dárek si nadělil sám – s velkou dávkou sarkasmu poslal do světa videoklip k písni „Everybody Dies On My Birthday“ ze své aktuální sólovky „CMFT“.

Po čtvrt století, co cedil agresi a vztek přes masku v domovských SLIPKNOT a ani ve své další kapele STONE SOUR si zrovna neoddychl, je sólovka „CMFT“ jistým odlehčením. Corey Mother Fuckin’ Taylor se tu prezentuje s šibalským úsměvem na tváři, s jakým ho můžeme vídat při rozhovorech nebo na promo fotografiích. A vydání klipu ke skladbě s titulem „Všichni na mé narozeniny umírají“ právě na své narozeniny, je další takovou rošťárnou.

Mimo to spustil muzikant na svém webu prodej speciálního merche a vlastní kávu CMFT Private Blend. Jeho domovští SLIPKNOT v mezičase ohlásili evropské tour na příští rok. Do česka by měla maskovaná devítičlenná sebranka dorazit 29. července.

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
05.05. HELLOWEEN
28.05. LIVESTREAM NIGHTWISH
18.09. PRIMAL FEAR
20.09. PRIMAL FEAR
21.09. FROG LEAP
22.09. AXEL RUDI PELL
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
A co FAKKER!?
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace