Nový Spark
venku od 1. března
CRADLE OF FILTH uvádějí nový živák dosud neslyšenou peckou ze studia

CRADLE OF FILTH uvádějí nový živák dosud neslyšenou peckou ze studia

Od vydání koncertního počinu „Eleven Burial Masses“ loni uplynulo už patnáct let, disk navíc nabízí záznam z počátku tisíciletí. CRADLE OF FILTH se proto rozhodli aktualizovat své koncertní záznamy o čerstvý přírůstek a 28. dubna pustí do světa počin „Trouble and Their Double Lives“. Jde o soubor šestnácti skladeb zachycených na světových pódiích mezi lety 2014 a 2019, smíchaných osvědčeným spolupracovníkem Scottem Atkinsem.

CRADLE OF FILTH na Sparkshopu

Bonusem k živým verzím známých skladeb jsou pak dvě zbrusu nové studiové písně „Demon Prince Regent“ a „She Is a Fire“, z nichž druhou jmenovanou CRADLE OF FILTH aktuálně sdílejí k poslechu. „Obě jsme složili během příprav posledního alba ,Existence Is Futile‘ a představují dokonalé přemostění mezi naší tvorbou pod křídly vydavatelství Nuclear Blast a chystaným albem, které vyjde u Napalm Records,“ říká Dani Filth. Na studiovou albovou novinku je však ještě čas, kapela ji chce vydat v příštím roce.

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
24.03. APOCALYPTICA, EPICA
25.03. CANNIBAL CORPSE, DARK FUNERAL, INGESTED, STORMRULER
29.03. CULT OF LUNA, RUSSIAN CIRCLES, SVALBARD
06.04. WARBRINGER, EVIL INVADERS, SCHIZOPHRENIA, guest
13.04. BROTHER FIRETRIBE
13.04. LIK, MASS WORSHIP
18.04. LOUDNESS
18.04. WELSHLY ARMS
21.04. RHAPSODY OF FIRE
26.04. AVRIL LAVIGNE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace