Nový Spark
venku od 31. prosince

cynic..

Zemřel basák CYNIC, bylo mu jen padesát let

Zemřel basák CYNIC, bylo mu jen padesát let
Letos už odešel na věčnost druhý dlouholetý člen progresivních metalistů z Floridy. Nejprve bubeník Sean Reinert, nyní Sean Malone, který působil v kapele hned několikrát, a posledních osm let byl stabilním členem sestavy.

AKTUALIZOVÁNO: CYNIC se rozcházejí…Tak prý ne...

AKTUALIZOVÁNO: CYNIC se rozcházejí…Tak prý ne...
Vzývané tváře progresivní muziky CYNIC končí. Nebo to tak alespoň vyplývá z prohlášení bubeníka Seana Reinerta, které zveřejnil na Facebooku kapely s tím, že plánovaným koncertním závazkům v Evropě už nedostojí.

Poslechněte si: CYNIC - „Kindly Bent to Free Us“

Po několika ukázkách jednotlivých skladeb, nabízejí progresivci CYNIC k poslechu celé své album „Kindly Bent to Free Us“.

Poslechněte si: CYNIC - „True Hallucination Speak“

Novinka CYNIC „Kindly Bent to Free Us“ se v únorovém Sparku stala Albem měsíce a navíc vám s kapelou přinášíme dvoustránkový rozhovor, takže to by bylo, abychom vám ještě předtím, než 14. února vyjde, nedoporučili k poslechu další nabízený song.

Poslechněte si: CYNIC - „Kindly Bent to Free Us“

Po „The Lion´s Roar“ nabízejí CYNIC k poslechu další song ze svého nového alba „Kindly Bent to Free Us“. Tentokrát rovnou ten titulní.

Poslechněte si: CYNIC - „The Lion´s Roar“

CYNIC konečně nabízejí první hudební vzorek z očekávaného alba „Kindly Bent To Free Us“, kterého se dočkáme 14. ledna 2014. Poslechněte si song „The Lion´s Roar“, k němuž udělali lyric video.

Novinka CYNIC vyjde v únoru, mrkněte na obal

CYNIC konečně stanovili datum vydání své novinky, kterou nazvali „Kindly Bent to Free Us“. Label Season of Mist ji do světa vypustí 14. února 2014.
Nový Spark
venku od 31. prosince
Kalendář akcí
29.01. LIVESTREAM SCOUR
12.03. LIVESTREAM NIGHTWISH
12.03. APOCALYPTICA, EPICA
13.03. PRIMAL FEAR
20.03. PRIMAL FEAR
05.05. HELLOWEEN
21.09. FROG LEAP
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
A co FAKKER!?