Nový Spark
venku od 2. dubna
Dalších 16 kapel na Brutal Assault je oznámeno, line-up se rozšiřuje o death metal, stoner, prog i core

Dalších 16 kapel na Brutal Assault je oznámeno, line-up se rozšiřuje o death metal, stoner, prog i core

Line-up houstne a Brutal Assault přináší oznámení hned čtyř žánrových updatů!

DEATH METAL
Death metal se rozšiřuje o floridské mistry oboru DEICIDE po jejich loňském vynikajícím vystoupení. Spolu s nimi vezmou Brutal útokem technicky zdatní kanadští CRYPTOPSY se svou čerstvou novinkou „As Gomorrah Burns" a OBSCURA, která přidá odstín technického melo deathu. O deathmetalovou gore řezničinu se pak postarají SEVERE TORTURE tak, jak se to u této holandské kapely sluší a patří.

STONER
Připít si pár litry piva bude možné s jednou z nejzásadnějších kapel stoner (rock/metal) scény posledních let, a to s RED FANG. Spojení doom, progu a grunge přivezou talentovaní STONED JESUS. Řecký stoner rituál povedou VILLAGERS OF IOANNINA CITY, kteří svůj těžký psychedelický rock prokládají lidovými nástroji. O kombinaci doomu, sludge a stoneru do jedné metalové euforie se postarají DOPETHRONE.

PROG
Dobrou zprávou pro prog scénu je nepochybně ohlášení návratu nizozemských inovativních metalistů TEXTURES, kteří nevynechají ani Brutal Assault. Spolu s nimi se můžete také těšit na uznávaného nezávislého progresivního kytaristu PLINI ze Sydney, melancholické RIVERSIDE nebo surrealistické hudební poetiky NIGHT VERSES, jež jsou jedinou předkapelou na letošním tour TOOL, což dokazuje jejich extratřídu.

NEW BLOOD
Moderní přístup, „novou krev“ a core budou na Brutalu reprezentovat australští mistři metalcoru THE AMITY AFFLICTION spolu s progresivním metalcoreovým kvartetem AFTER THE BURIAL. Poprvé na Brutal Assault dorazí také talentovaní SPIRITBOX, jejichž debutovou desku „Eternal Blue" magazín Distorted Sound označil za „mistrovský kousek moderní tvrdé hudby“. TEN56. dorazí se svou smrští djentu, deathcoru a špetkou rap-coru.

Brutal Assault se koná 7.-10. srpna 2024 v pevnosti Josefov u Jaroměře. Vstupenky koupíte ZDE .

Nový Spark
venku od 2. dubna
Kalendář akcí
22.04. LORDI
23.04. LORDI
25.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
26.04. MIDNIGHT, CYCLONE, HIGH COMMAND
26.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
27.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
28.04. GLENN HUGHES
30.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.05. MARDUK, ORIGIN, DOODSWENS
03.05. PROTHEUS, KOMUNÁL
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace