Nový Spark
venku od 1. prosince
Dámský večířek s TEMPERANCE a ALIA TEMPORA v neděli v Melodce

Dámský večířek s TEMPERANCE a ALIA TEMPORA v neděli v Melodce

Zpěvačky, metal, melodie - právě tohle spojení čeká v neděli na návštěvníky brněnského klubu Melodka. Hlavní hvězdu večera - italské žhavé želízko na poli frontwoman metal bandů TEMPERANCE podpoří tuzemská vycházející hvězda ALIA TEMPORA v čele se zpěvačkou Markétou Morávkovou. Sestavu večera doplní ještě také italští power metalisté OVERTURES a gothic rockový BATALION D'AMOUR z Polska. Začátek je v 19:00.


Italští TEMPERANCE přivezou svou aktuální placku "The Earth Embracess Us All", která už loni, krátce po svém vydání, sklidila mezi kritiky řadu pozitivních ohlasů a v nejedné recenzi si vysloužila plné skóre. Kapela je atraktivní nejen díky své zpěvačce Chiaře Tricarico, ale také díky kombinaci moderny, metalu a folku. Zahráli si na jednom pódiu společně také s WITHIN TEMPTATION, SLIPKNOT nebo KORPIKLAANI.

Brněnská modern metalová ALIA TEMPORA patří ve svém žánru k české špičce, a to díky své energické show, důrazu na atraktivní image a hlavně díky šarmu zpěvačky Markéty Morávkové. Ta se mimochodem stala tváří nové značky a pořadu Spark TV Metal make-up . V případě ALIA TEMPORA se můžete těšit na hudební vlnu ve stylu DELAIN a AMARANTHE. Debut "Digital Cube" vydala kapela v roce 2015 a částečně se na něm podílel i kytarista DELAIN Timo Somers.

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace