Nový Spark
venku od 3. června
Daruj triko – pomoz dětem

Daruj triko – pomoz dětem

Tvrdá hudba je více než poslech písniček. Je to životní styl a také komunita či rodina lidí na stejné vlně. A protože si lidé v rodině mají pomáhat, rozhodli jsme se pomoci organizaci Klokánek, která nabízí dětem rodinnou péči, když je jejich vlastní rodina nefunkční. Naše pomoc proběhne formou sbírky oblečení potřebných věcí přímo u nás v redakci.

AKTUÁLNÍ INFORMACE NA FB UDÁLOSTI: https://www.facebook.com/events/226342603263898/

CO NOSIT:
Vše od dětského po dospělé oblečení včetně obuvi. Dále ložní prádlo, bytový textil, hračky, sportovní potřeby, drobná kosmetika a hygienické potřeby, kojenecké věci, plínky a další věci, které vám dají smysl.


Prosíme, nenoste věci poškozené, znečištěné, mokré nebo plesnivé, jiné než výše uvedené. Vše prosím ukládejte do igelitových tašek nebo pytlů vzhledem k další manipulaci. U oblečení a bot zvažte, zda se dají ještě nosit bez nutnosti oprav. Vaše věci budou uschovány a po skončení akce předány Klokánku. Autosedaček a kočárků mají v současné chvíli dostatečné množství.

KAM A KDY NOSIT:
Vaše věci nám můžete přinést v pátek 28. 4. od 9:00 do 18:00 do redakce na adrese Vršovická 16, Praha 10 – Vršovice. Sídlíme přímo na hlavní ulici mezi zastávkami tramvaje Nádraží Vršovice a Bohemians. Zvoňte na zvonek s nápisem Spark – Klokánek.

CO DOSTANU:
Krom dobrého pocitu a volného místa ve skříni věnujeme každému příchozímu starší Spark, plakát či nějaké CD. Největší odměnou ale budiž hřejivost a pocit, že vaše nepotřebné věci ještě někdo rád upotřebí.

Pokud máte zájem si zjistit, jakým dětem věci poputují a jak funguje Klokánek přikládáme aktuální podcast: https://open.spotify.com/episode/7LVzzxUoHL1JQenTyOHKp6?si=j2U7j3xcQvWAkuWjx6oncA

Nový Spark
venku od 3. června
Kalendář akcí
23.06. DROPKICK MURPHYS, BAD RELIGION, AGNOSTIC FRONT
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
27.06. BOSTON MANOR
30.06. EXTREME, RICHIE KOTZEN
03.07. OBSCENE EXTREME
03.07. ROD STEWART
04.07. SMASHING PUMPKINS
11.07. ROYAL BLOOD
11.07. MASTERS OF ROCK
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace