Nový Spark
venku od 1. června
Daruj triko – pomoz dětem

Daruj triko – pomoz dětem

Tvrdá hudba je více než poslech písniček. Je to životní styl a také komunita či rodina lidí na stejné vlně. A protože si lidé v rodině mají pomáhat, rozhodli jsme se pomoci organizaci Klokánek, která nabízí dětem rodinnou péči, když je jejich vlastní rodina nefunkční. Naše pomoc proběhne formou sbírky oblečení potřebných věcí přímo u nás v redakci.

AKTUÁLNÍ INFORMACE NA FB UDÁLOSTI: https://www.facebook.com/events/226342603263898/

CO NOSIT:
Vše od dětského po dospělé oblečení včetně obuvi. Dále ložní prádlo, bytový textil, hračky, sportovní potřeby, drobná kosmetika a hygienické potřeby, kojenecké věci, plínky a další věci, které vám dají smysl.


Prosíme, nenoste věci poškozené, znečištěné, mokré nebo plesnivé, jiné než výše uvedené. Vše prosím ukládejte do igelitových tašek nebo pytlů vzhledem k další manipulaci. U oblečení a bot zvažte, zda se dají ještě nosit bez nutnosti oprav. Vaše věci budou uschovány a po skončení akce předány Klokánku. Autosedaček a kočárků mají v současné chvíli dostatečné množství.

KAM A KDY NOSIT:
Vaše věci nám můžete přinést v pátek 28. 4. od 9:00 do 18:00 do redakce na adrese Vršovická 16, Praha 10 – Vršovice. Sídlíme přímo na hlavní ulici mezi zastávkami tramvaje Nádraží Vršovice a Bohemians. Zvoňte na zvonek s nápisem Spark – Klokánek.

CO DOSTANU:
Krom dobrého pocitu a volného místa ve skříni věnujeme každému příchozímu starší Spark, plakát či nějaké CD. Největší odměnou ale budiž hřejivost a pocit, že vaše nepotřebné věci ještě někdo rád upotřebí.

Pokud máte zájem si zjistit, jakým dětem věci poputují a jak funguje Klokánek přikládáme aktuální podcast: https://open.spotify.com/episode/7LVzzxUoHL1JQenTyOHKp6?si=j2U7j3xcQvWAkuWjx6oncA

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
06.06. EXODUS
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
15.07. DEEP PURPLE
16.07. HOLLYWOOD VAMPIRES
27.07. BENÁTSKÁ 2023
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace