Nový Spark
venku od 1. prosince
Dave Mustaine o bývalých členech MEGADETH: „Jen Marty Friedman něco skutečně dokázal.“

Dave Mustaine o bývalých členech MEGADETH: „Jen Marty Friedman něco skutečně dokázal.“

A co basák David Ellefson a jeho nové projekty? Frontman MEGADETH jako kdyby ho ze své mysli úplně odstranil. Nedávné znovushledání s bývalým kytaristou Martym Friedmanem ho naopak velmi nadchlo.

V novém rozhovoru s Bloodstock TV se zpěvák thrashmetalových legend zamyslel nad vystoupením v tokijské hale Budokan, kde se k MEGADETH přidal bývalý kytarista Marty Friedman, který od kapely odešel před 23 lety.

„Celé shledání provázela řada emocí. Přišlo mi, že staré dobré časy jsou zpět. Marty si od svého odchodu z kapely dokázal vybudovat na hudební scéně velké jméno. Ze všech bývalých členů MEGADETH se zdá, že Marty je jediný, kdo se prosadil a opravdu něčeho dosáhl. Nechci urazit ostatní, ale to jsou jasná fakta. Když se podíváte na jejich prodeje a podobně, Marty je jediný, kdo dosáhl něčeho významného. A já měl čest navštívit ho v jeho japonském světě…Bylo úžasné vidět ho mimo jeho prostředí, byl velmi pečlivý, chtěl si projít všechny skladby, které jsme měli hrát, několikrát se ujistil, že je všechno správně. Marty je ikona, na pódiu nás všechny zhypnotizoval. Bylo pro mě těžké ho sledovat a zároveň dělat svou práci, chtěl jsem jen sedět a dívat se, jak Marty hraje společně s Kikem [Loureirem, současným kytaristou MEGADETH], protože oni dva jsou v současnosti jedni z nejlepších kytaristů v hard rocku a heavy metalu a sledovat je hrát na jedné stagi bylo jednoduše neskutečné,“ uvedl Mustaine v rozhovoru.

MEGADETH na Sparkshopu

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
29.11. CRIMSON MARATHON
30.11. MYSTHIRMING, DARVAZA, HELLERUIN, WRANG
01.12. SKINDRED
01.12. HARLEJ
02.12. THE SUBWAYS
02.12. WINTER MASTERS OF ROCK
02.12. HARLEJ
03.12. A.A. WILLIAMS, KALANDRA, LYS MORKE
04.12. HARLEJ
05.12. FEAR FACTORY, BUTCHER BABIES, IGNEA, GHOSTS OF ATLANTIS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace