Nový Spark
venku od 2. dubna
Dead End Festival oslaví osmé narozeniny s EKTOMORF a OCEÁNEM

Dead End Festival oslaví osmé narozeniny s EKTOMORF a OCEÁNEM

Dead End Festival - obrovská porce muziky, prvotřídní servis a skvělá dostupnost v centru Českých Budějovic!

Základním stavebním kamenem festivalu je: „To nejlepší z českých klubových pódií pro třicátníky.“ Proto každá kapela projde pečlivým výběrem DEF teamu. Neméně důležitou prioritou festivalu je maximální spokojenost návštěvníků i vystupujících kapel. Všem dopřejeme absolutní zážitek z nejlepších kapel, světel, zvuku, piva, a to vše bez stresů, front a časových prodlev.

KD Gerbera nabídne opět 3 nabité scény. Velkou stage v hlavním sále, menší klubovou stage v patře a velmi oblíbenou Acoustic stage. Vrcholem nabitého programu budou maďarští EKTOMORF a znovuobnovená česká legenda OCEÁN. „Jsme moc rádi, že Ektomorf zařadili Dead End mezi své celoevropské turné a víme, že to bude skvělá metalová jízda. Když Oceán ohlásili návrat, začali jsme usilovat o to, aby ozdobili program festivalu a letos se to povedlo“ říká Radim Pígl, pořadatel festivalu.

Z českých kapel nemohou chybět SATISFUCKTION, kteří oslaví 25let na scéně. Nové desky pokřtí výjimeční THE.SWITCH a LOCOMOTIVE. Mladou sílu ukážou CORPOSANT v nové sestavě, podium zašpiní grind humoristi GUTALAX a hromadu hluku přivezou hc/punkáči DEZINFEKCE. Zahraniční hosty doplní groovemetalisti HEMLOCK (USA) a ARISE IN CHAOS (USA), které si Ektomorf vybrali jako support na turné. Akustickou stage ozdobí Michal Skořepa z kapely STROY. Na tento rok si pořadatelé připravili vychytávku v podobě utajené kapely. Návštěvníkům se odhalí až na místě, ve chvíli když spadne opona. To zdaleka není vše, celkem se na letošním DEF rozhýbá, rozkřičí, rozdráždí a vymaže všechny vaše starosti více než pětadvacet zástupců toho nejlepšího, co nabízí klubová scéna.

Vstupné drží pořadatelé i nadále na té nejnižší úrovni a to 450,- Kč v předprodeji.

Bez nadsázky čeká jižní Čechy opět rocková akce roku, která by se nemohla konat bez velkého a silného partnera, kterým je značka Budweiser Budvar, jehož pomoci si velice vážíme a děkujeme za ni. Velký dík patří také statutárnímu městu České Budějovice, které DEF podpořilo z prostředků svého rozpočtu v rámci „Dotačního programu města České Budějovice na podporu kultury v roce 2016“.

http://www.deadend.cz

http://www.facebook.com/deadendfestival

Nový Spark
venku od 2. dubna
Kalendář akcí
22.04. LORDI
23.04. LORDI
25.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
26.04. MIDNIGHT, CYCLONE, HIGH COMMAND
26.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
27.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
28.04. GLENN HUGHES
30.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.05. MARDUK, ORIGIN, DOODSWENS
03.05. PROTHEUS, KOMUNÁL
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace