Nový Spark
venku od 3. června
Death/blackové žně ve Futuru nabídnou tucet kapel

Death/blackové žně ve Futuru nabídnou tucet kapel

Již za pár dní, 5. a 6. května 2023, proběhne v pražském klubu Futurum první mezinárodní TRANSCENDING OBSCURITY Fest. Tato akce, jíž název propůjčuje známý undergroundový label z Indie, je výjimečná tím, že se na ní během dvou dnů představí šestnáct primárně death a blackmetalových kapel celkem z dvanácti (!) zemí Evropy. Co do mezinárodního zastoupení rozhodně nevídaná událost nejen na území Prahy, navíc s takto zajímavě namíchanou a exkluzivní sestavou.

Na festivalu vystoupí CRAWL ze Švédska, CRYPTS OF DESPAIR a SISYPHEAN z Litvy, DE PROFUNDIS z Anglie, DEVENIAL VERDICT z Finska, DISKORD z Norska, DYSGNOSTIC z Dánska, MONUMENT OF MISANTROPY z Rakouska, ORPHALIS a VORGA z Německa, THE SCALAR PROCESS a VIANDE z Francie, VOMITHEIST ze Švýcarska a z Polska přijedou 71TONMAN jako jediný zástupce sludge/doom metalu. Krom zahraničních umělců vystoupí také dva tuzemští zástupci CUTTERRED FLESH a GODLESS TRUTH.

A proč vlastně TRANSCENDING OBSCURITY Fest? Všechny kapely totiž spojuje vydavatel, agilní Transcending Obscurity Records, kteří jsou společně s CUTTERRED FLESH i pořadateli festivalu.

Vstupné na oba dva dny festivalu je v předprodeji 549 Kč, na místě to bude 599 Kč.

Nový Spark
venku od 3. června
Kalendář akcí
23.06. DROPKICK MURPHYS, BAD RELIGION, AGNOSTIC FRONT
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
27.06. BOSTON MANOR
30.06. EXTREME, RICHIE KOTZEN
03.07. OBSCENE EXTREME
03.07. ROD STEWART
04.07. SMASHING PUMPKINS
11.07. ROYAL BLOOD
11.07. MASTERS OF ROCK
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace