Nový Spark
venku od 1. června
Death/blackové žně ve Futuru nabídnou tucet kapel

Death/blackové žně ve Futuru nabídnou tucet kapel

Již za pár dní, 5. a 6. května 2023, proběhne v pražském klubu Futurum první mezinárodní TRANSCENDING OBSCURITY Fest. Tato akce, jíž název propůjčuje známý undergroundový label z Indie, je výjimečná tím, že se na ní během dvou dnů představí šestnáct primárně death a blackmetalových kapel celkem z dvanácti (!) zemí Evropy. Co do mezinárodního zastoupení rozhodně nevídaná událost nejen na území Prahy, navíc s takto zajímavě namíchanou a exkluzivní sestavou.

Na festivalu vystoupí CRAWL ze Švédska, CRYPTS OF DESPAIR a SISYPHEAN z Litvy, DE PROFUNDIS z Anglie, DEVENIAL VERDICT z Finska, DISKORD z Norska, DYSGNOSTIC z Dánska, MONUMENT OF MISANTROPY z Rakouska, ORPHALIS a VORGA z Německa, THE SCALAR PROCESS a VIANDE z Francie, VOMITHEIST ze Švýcarska a z Polska přijedou 71TONMAN jako jediný zástupce sludge/doom metalu. Krom zahraničních umělců vystoupí také dva tuzemští zástupci CUTTERRED FLESH a GODLESS TRUTH.

A proč vlastně TRANSCENDING OBSCURITY Fest? Všechny kapely totiž spojuje vydavatel, agilní Transcending Obscurity Records, kteří jsou společně s CUTTERRED FLESH i pořadateli festivalu.

Vstupné na oba dva dny festivalu je v předprodeji 549 Kč, na místě to bude 599 Kč.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
02.06. METALFEST OPEN AIR
02.06. MÖTLEY CRÜE
04.06. TENACIOUS D
06.06. EXODUS
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace