Nový Spark
venku od 2. května
DEATH DEALER jsou zpět. S novým albem i přírůstkem v sestavě

DEATH DEALER jsou zpět. S novým albem i přírůstkem v sestavě

DEATH DEALER ohlásili svůj dlouho očekávaný návrat. Nahrávka „Conquered Lands“, v pořadí třetí počin kapely vyjde na podzim letošního roku u Steel Cartel a bude obsahovat celkem dvanáct skladeb.

Mimo to kapela oznámila nový přírůstek v podobě basáka Mika Leponda (SYMPHONY X), který doplní už tak nabušenou sestavu. „S Mikem Davisem jsme prožili skvělé časy a vždy bude jako náš bratr. Vzhledem k našim nadcházejícím plánům jsme se společně rozhodli, že přijmeme na jeho místo náhradu. Mike Davis nám bude chybět, ale jsme nadšeni, že se u nás objeví basácká superstar Mike Lepond,“ vyjádřil se o výměně kytarista Ross the Boss.Mike Lepond zapadl do sestavy snadno, účastnil se už nahrávání chystané desky. „Zaposlouchal jsem se do předchozích dvou alb a našel tam spoustu výborných skladeb. Mezi mnou, Rossem a Stevem panuje skvělá chemie a už se nemůžu dočkat, až vyskočíme na stage ještě s Seanem a Stuem a rozbalíme to naživo.


Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
22.05. YES
23.05. TOOL
26.05. DREAM THEATER, DEVIN TOWNSEND
26.05. SCORPIONS
26.05. MARDUK
27.05. MARDUK
27.05. KORN
28.05. MARDUK
02.06. METALFEST 2022
06.06. WIEGEDOOD + SUPPORT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace