Nový Spark
venku od 1. prosince
DEATH DEALER jsou zpět. S novým albem i přírůstkem v sestavě

DEATH DEALER jsou zpět. S novým albem i přírůstkem v sestavě

DEATH DEALER ohlásili svůj dlouho očekávaný návrat. Nahrávka „Conquered Lands“, v pořadí třetí počin kapely vyjde na podzim letošního roku u Steel Cartel a bude obsahovat celkem dvanáct skladeb.

Mimo to kapela oznámila nový přírůstek v podobě basáka Mika Leponda (SYMPHONY X), který doplní už tak nabušenou sestavu. „S Mikem Davisem jsme prožili skvělé časy a vždy bude jako náš bratr. Vzhledem k našim nadcházejícím plánům jsme se společně rozhodli, že přijmeme na jeho místo náhradu. Mike Davis nám bude chybět, ale jsme nadšeni, že se u nás objeví basácká superstar Mike Lepond,“ vyjádřil se o výměně kytarista Ross the Boss.Mike Lepond zapadl do sestavy snadno, účastnil se už nahrávání chystané desky. „Zaposlouchal jsem se do předchozích dvou alb a našel tam spoustu výborných skladeb. Mezi mnou, Rossem a Stevem panuje skvělá chemie a už se nemůžu dočkat, až vyskočíme na stage ještě s Seanem a Stuem a rozbalíme to naživo.


Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace