Nový Spark
venku od 1. června
DEATH DEALER opatřili klipem „nejdepresivnější píseň v metalové historii“

DEATH DEALER opatřili klipem „nejdepresivnější píseň v metalové historii“

DEATH DEALER se pochlubili videoklipem k nadupané baladě „22 Gone“ z posledního alba „Conquered Lands“, jež vyšlo 13. listopadu.

Tato píseň pojednává o epidemii sebevražd vojáků ve Spojených státech. Šokující statistika hovoří o tom, že každý den spáchá sebevraždu 22 mužů. Zpěvák Sean Peck, který k písni napsal text, vysvětluje: „Byl jsem zasažen šokujícím počtem tragických ztrát, ke kterým každý den dochází. Video má k tématu přivést pozornost. I když jde o baladu, dočkala se píseň velmi silného ohlasu od kritiků i fanoušků, takže jsme se rozhodli zpracovat ji i do vizuální podoby. Na Youtube a další streamovací služby totiž dáváme jen omezené množství obsahu.“

Ross the Boss skladbu „22 Gone“ komentuje: „Bez jakýchkoliv pochyb jde o nejdepresivnější píseň v heavymetalové historii.“ Stu Marshall dodává: „Australská a americká vojska stojí po celá desetiletí bok po boku a tato píseň znázorňuje smutek ze častých sebevražd vojáků. Vyzdvihuje důvody, proč bychom naše jednotky měly stůj co stůj podporovat.“

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
27.06. BLUDFEST 2026: YUNGBLUD, BIFFY CLYRO, PRIMAL SCREAM
29.06. DOGSTAR
30.06. ALICE COOPER
02.07. A PERFECT CIRCLE
02.07. DWARVES
06.07. ZZ TOP
07.07. IDLES
16.07. MASTERS OF ROCK
02.08. JUDAS PRIEST
12.08. ALIEN ANT FARM
A co FAKKER!?
logo