Nový Spark
venku od 1. září
Death propagátoři zeleného listu CANNABIS CORPSE zapalují dalšího špeka

Death propagátoři zeleného listu CANNABIS CORPSE zapalují dalšího špeka

Ze země zeleného listu přichází partička CANNABIS CORPSE. Vedlejší projekt baskytaristy MUNICIPAL WASTE Land Phila je marihuanovou parodií na CANNIBAL CORPSE. Hudebně se však o žádnou parodii nejedná, CC řežou jak rozžhavené uhlíky.

Název nového alba „Left Hand Pass“ je slovní hříčkou na satanistickou odnož Left Hand Path, neboli cesta levé ruky. Slůvko „pass“, odkazuje na podávání jointu, když hulíte v kroužku s dalšími vyznavači Mary Jane.


„CANNABIS CORPSE se konečně probudili ze svého trávou navozeného spánku a všem třepačům hlav servírují další porci brutal death metalu. Tentokrát jsme se rozhodli dát více prostoru našemu novému kytaristovi Rayhovi Sluhy, aby dodal songům svůj otisk. Z výsledku máme dojem, že se CANNABIS CORPSE osvěžili zvukově,“ říká zpěvák Land Phil.

„Písnička ‚Chronic Breed‘ je jedna z posledních, kterou jsme pro ‚Left Hand Pass‘ napsali. Prošla několika změnami, než jsme ji dostali do kýžené podoby. Hallhammer položil zabijácký bubenický základ a Land Phil je na vokálech ve vrcholné formě. Na desce je hodně chytlavých a brutálních momentů a ‚Chronic Breed‘ je jedním z mých top kandidátů,“ doplňuje kytarista Ray Sluhy, který rozšířil zelené řady v roce 2015.

Nový Spark
venku od 1. září
Kalendář akcí
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace