Nový Spark
venku od 1. dubna
Zpěvák CANNIBAL CORPSE vzpomíná, jak se seznámil s divou Cher

Zpěvák CANNIBAL CORPSE vzpomíná, jak se seznámil s divou Cher

V rozhovoru pro časopis Metal Hammer vytáhl frontman CANNIBAL CORPSE George „Corpsegrinder“ Fisher z rukávu historku, jak se kdysi potkal se slavnou zpěvačkou v jejím domě v Los Angeles.

Mrkněte do našeho Sparkshopu, na veškerý merch CANNIBAL CORPSE máme 10 % slevu

„Cher má syna Elijaha, který hraje v kapele DEADSY. Je velkým fanouškem CANNIBAL CORPSE a před nějakými 15 nebo 20 lety chtěl, abychom přijeli do LA a zahráli na jeho narozeninové oslavě ve Viper Room. Má narozeniny dva dny po mých, takže jsme s manželkou vyrazili o pár dní dřív. Den před vystoupením nás Elijah pozval do domu Cher. Když jsme tam dorazili, byla zrovna na nákupech. Když přišla, udělala nám něco k jídlu a postarala se o nás. Byla super skvělá,“ vzpomíná deathmetalový zpěvák.

„Dokonce přišla i na koncert. Pak jsem se jí omluvil, že musela poslouchat něco takového jako CANNIBAL CORPSE, ale ona na to: ‚Ale ne, líbilo se mi to.‘ A já na to: ‚No tak, Cher. Tak udělej paroháče.‘ A ona: ‚Zlato, byla jsem metalák ještě dřív, než ses narodil.‘ A já na to: ‚Ok, Cher mě právě dostala!‘“ uzavírá Fisher.

Cher měla k tvrdé hudbě blízko v mnoha rovinách. Proslavený je její vztah s basákem a KISS Genem Simmonsem na přelomu 70. a 80. let. V rozhovoru pro časopis People z roku 1979 Cher připustila, že jejich vztah nebyl zrovna monogamní a že přijala skutečnost, že si Gene na turné užíval. Přesto jej popsala jako „nejlepší vztah, jaký kdy s lidskou bytostí měla“.

CANNIBAL CORPSE už 16. dubna vydají nové album „Violence Unimagined“. Pořídit ho můžete v našem eshopu.

Nový Spark
venku od 1. dubna
Kalendář akcí
24.04. LIVESTREAM KORN
01.05. LIVE STREAM DEVIN TOWNSEND
12.05. LIVE STREAM CRADLE OF FILTH
28.05. LIVESTREAM NIGHTWISH
18.09. PRIMAL FEAR
20.09. PRIMAL FEAR
21.09. FROG LEAP
22.09. AXEL RUDI PELL
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
A co FAKKER!?
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace