Nový Spark
venku od 1. července
Deathmetalové legendy INCANTATION se vrací k Relapse Records a ohlašují nové album

Deathmetalové legendy INCANTATION se vrací k Relapse Records a ohlašují nové album

Pensylvánští INCANTATION jsou bez debat jednou z nejdůležitějších a nejvlivnějších extrémních kapel všech dob. Alba jako „Mortal Throne of Nazarene“ či debutový „Onward To Golgotha“ pomohli razit cestu ryze zrůdnému, okultnímu a kalnému death metalu, který se mnozí snažili imitovat, avšak nikdo ho nepředčil. Po 16. letech se kapela vrací k Relapse Records, s kterými právě vydali jejich nejpodstatnější desky a započíná nahrávání nového alba, jenž již bude desáté v pořadí. Toto album má v rukou producentský mág Dan Swanö (který taktéž hrál s EDGE OF SANITY a NIGHTINGALE) a datum vydání je odhadováno na léto tohoto roku. Bubeník Kyle Severn se k návratu k Relapse vyjádřil následovně:

Rok 2016 je skvělým startem pro INCANTATION a death metal!!! Jsme extrémně nadšení ohlásit, že se znovu vracíme k Relapse rodině. Byli tam pro nás před čtvrt stoletím, kdy Relapse a INCANTATION oba započínali své kariéry. Takže nyní se kruh uzavřel a nemůžeme se dočkat až s nimi vydáme naše desáté album. Rovněž se těšíme na turné, které podstoupíme o něco později“.

A zpěvák a kytarista John McEntee přispěl s: „Ano, je to tak, vrátili jsme se k Relapse Records. Za posledních osm let jsme s nimi pracovali na spoustě projektů a dosáhli jsme skvělých výsledků. Je výborné začít novou kapitolu kapely a jít zpátky k našim kořenům a pracovat s labelem, který v nás věřil již od roku 1990 a věří nám i v roce 2016, kdy určitě věří i zachování pravého death metalu“.

INCANTATION můžete naživo chytnout 14. dubna, kdy do ostravského Barráku přijedou po boku MORGOTH. Dále se kapela také ukáže 14. července na Obscene Extreme Festivalu. A když už jsme u INCANTATION, tak kapela poskytla celou svou diskografii volně pro poslech na jejich Bandcamp stránce. Je to free a ve vysoké kvalitě, takže nemáte žádný důvod si to neposlechnout. Do pozadí jsem vám vybral „Mortal Throne of Nazarene“ z roku 1994, které i nyní zní jako nahrané v samotných útrobách pekla.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
18.07. VOIVOD, ACID FORCE
20.07. OBSCENE REVENGE
21.07. AC/DC
21.07. HELLRIPPER, CLOAK, HIGH COMMAND
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. SCHOOL DRUGS
29.07. SCORPIONS
31.07. HEMLOCK, MADRAIN
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace