Nový Spark
venku od 1. června
Divočáci THE CROWN už zase melou napadrť

Divočáci THE CROWN už zase melou napadrť

Švédská řezničina v death/thrashovém podání vychrlí do fanoušků nový kotouč s názvem „Royal Destryer“. Kolekce obsahuje především rychlý, agresivní materiál, výjimkou je pouze skladba „We Drift On“, která se stala dalším singlem.

Kytarista Marko Tervonen ke skladbě uvedl: „Myslím si, že lidé vědí, že hrajeme docela brutální hudbu. Ale někdy taky rádi sundáme nohu z plynu a prozkoumáme další oblasti. Navíc v roce 2021 je docela těžké překvapit lidi rychlostí a agresivitou, takže raději překvapíme příjemnější melodií. Opřete se, driftujte a užívejte si.“ Nové album THE CROWN vychází 12. března.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
27.06. BLUDFEST 2026: YUNGBLUD, BIFFY CLYRO, PRIMAL SCREAM
29.06. DOGSTAR
30.06. ALICE COOPER
02.07. A PERFECT CIRCLE
06.07. ZZ TOP
07.07. IDLES
16.07. MASTERS OF ROCK
02.08. JUDAS PRIEST
12.08. ALIEN ANT FARM
04.09. METAL!!! 2026
A co FAKKER!?
logo