Nový Spark
venku od 1. července
DOKKEN sdílí první singl očekávaného alba, uprchlíka před životem

DOKKEN sdílí první singl očekávaného alba, uprchlíka před životem

Půldruhého měsíce poté, co ohlásili jeho vydání, přicházejí DOKKEN s první ukázkou z očekávaného alba „Heaven Comes Down“. Singl se jmenuje „Fugitive“ – „Uprchlík“ a podle Dona Dokkena je to svižnější rocková věc inspirovaná neutěšeným stavem dnešního světa.

„Nevím, jaká budoucnost čeká náš svět, takže jsem se rozhodl stáhnout a sledovat ten vývoj zpovzdálí. Ano, asi jsem se jako mnozí jiní stal uprchlíkem před životem. Proto ten název,“ vysvětluje čerstvě sedmdesátiletý zpěvák.

DOKKEN na Sparkshopu

„Jako mnoho jiných skladeb i tahle za mnou přišla pozdě v noci. Inspirace a čirý proud vědomí pro mě byly vždy tím nejlepším receptem. Ta píseň má grády a klasický zvuk DOKKEN. Skvělá věc pro jízdu po dálnici.“

Oproti původně ohlášenému zářijovému termínu nakonec „Heaven Comes Down“ vyjde až 27. října a nabídne celkem deset skladeb. Produkce se chopil Kevin Shirley, dlouhodobě spojený zejména s IRON MAIDEN, kteří prý byli v ohledu zvuku Donu Dokkenovi velkou inspirací.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
18.07. VOIVOD, ACID FORCE
20.07. OBSCENE REVENGE
21.07. AC/DC
21.07. HELLRIPPER, CLOAK, HIGH COMMAND
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. SCHOOL DRUGS
29.07. SCORPIONS
31.07. HEMLOCK, MADRAIN
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace