Nový Spark
venku od 1. března
V září sestoupí nebesa na zem, DOKKEN vydají nové album po 11 letech

V září sestoupí nebesa na zem, DOKKEN vydají nové album po 11 letech

Glammetaloví klasikové DOKKEN nachystali k vydání nástupce alba „Broken Bones“ z roku 2012. Nová studiovka s názvem „Heaven Comes Down“ sestoupí na zem už v září.

DOKKEN na Sparkshopu

DOKKEN sdíleli na Facebooku několik fotografií z natáčení videoklipu k prvnímu singlu z avizovaného alba. Do příspěvku napsali, že dlouho očekáváná deska „Heaven Comes Down“ vyjde v září.

Co můžeme od nových DOKKEN čekat, naznačil baskytarista Chris McCarvill: „Musím prozradit, že Don (zpěvák kapely) zní na novém albu fantasticky. Třikrát přehrával své vokály. Opravdu tvrdě na nich pracoval. Když jsem vyrůstal, DOKKEN jsem miloval, a tak vám můžu říct, že si neumím představit, že by byl nějaký fanoušek z nového alba zklamaný.“

Pár let zpátky se zpěvák Don Dokken zmínil, že by si přál nahrát desku, která by byla spíše retro a svým zvukem se pohybovala mezi alby „Tooth and Nail“ z roku 1984 a „Under Lock and Key“ z roku 1985. Jednoduše klasičtí DOKKEN se svojí přímočarostí, chytlavými refrény, nápaditými kytarovými riffy, fajnovými groovy a ohnivými sóly: „Chtěl bych zkusit udělat desku, která by zněla jako před 30 lety, aniž bych vykrádal sám sebe a recykloval staré riffy DOKKEN,“ dodal frontman kapely.

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
06.03. AMARANTHE, DRAGONFORCE, INFECTED RAIN
06.03. AVATAR
08.03. WARKINGS
08.03. MESHUGGAH
08.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
09.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
11.03. IDLES
13.03. AVATAR
14.03. THERION
14.03. FIREWIND, MASTERPLAN
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace