Nový Spark
venku od 3. června
Dolly Parton si vzala na paškál ultimátní klasiku QUEEN

Dolly Parton si vzala na paškál ultimátní klasiku QUEEN

Americká country hvězda se pustila do rockové klasiky od QUEEN „We Are the Champions“. Jedná se o další ukázku z alba „Rockstar“, které vyjde v listopadu.

„We Are The Champions“ je čtvrtá píseň, která byla z alba zveřejněna. Do éteru byla dříve vypuštěna skladba „Bygones“ se speciálními hosty Robem Halfordem, Nikki Sixxem a Johnem 5. Dále cover rockové klasiky „Magic Man“ s Ann Wilson a Howardem Leesem. Vlastní singl Dolly Parton s názvem „World On Fire“ se po jeho květnovém vydání stal písní č. 1 v hitparádě Billboard Rock Digital Songs.

Album „Rockstar“, které vyjde 17. listopadu, je kolekcí 30 skladeb - z toho je devět originálních a 21 coververzí ikonických rockových vypalovaček. Dolly si na desku pozvala vzácné hosty – nechybí zde Steven Tyler, Elton John, Sting, Kid Rock, Mick Fleetwood, Nikki Sixx, Rob Halford, Paul McCartney, Ringo Star a mnoho dalších slovutných jmen rockové scény.

Nový Spark
venku od 3. června
Kalendář akcí
13.06. BRUJERIA
13.06. CZECH DEATH FEST
13.06. FIT FOR A KING, SHADOW OF INTENT
14.06. BRUJERIA, ABORTION, ATTACK OF RAGE
17.06. BIOHAZARD, DOWNSET
17.06. ALICE COOPER
19.06. HATEBREED, CROWBAR
23.06. DROPKICK MURPHYS, BAD RELIGION, AGNOSTIC FRONT
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace