Vypadá to jako spojení z jiného vesmíru. Rapová ikona Chuck D z PUBLIC ENEMY spojila síly z veteránem z THE DOORS Johnem Densmorem. Jejich společné album „no country for old men“ vyjde 18. dubna.
Loni na podzim oznámila kultovní industrial metalová parta STATIC-X návrat na scénu u příležitosti výročí 20 let od vydání jejich přelomového debutu „Wisconsin Death Trip", a letos vyráží na světové turné Wisconsin Death Trip 20th Anniversary Tour & Memor
Američtí DOPE vydají po sedmi letech nové album, navíc natočené v klasické sestavě. Jako první „Blood Money Part 1“ reprezentuje song „Hold On“, ke kterému chlapi natočili rovnou videoklip.
DIMMU BORGIR plánují, Maynard z TOOL má biografii, Geezer Butler by taky jednu chtěl, kytaristé AEROSMITH aktivní sólo, DOPE zpět v klasické sestavě...