Nový Spark
venku od 2. května
Duffovi z GUNS N´ ROSES s jeho třetí sólovkou pomohli hvězdní kamarádi

Duffovi z GUNS N´ ROSES s jeho třetí sólovkou pomohli hvězdní kamarádi

Baskytarista GUNS N´ ROSES Duff McKagan sdílí skladbu „Lighthouse“, která je titulním kouskem jeho právě ohlášené třetí sólové desky. Té se dočkáme 20. října.

„Vlny vámi smýkají, nemáte pevnou půdu pod nohama… Život s námi někdy hází a my cítíme touhu po pohodlí a volání domova. Jsme jako loď zmítaná oceánem, s potrhanými plachtami, podřená… Naše duše se ze všech sil snaží najít klid a pevný bod. Nějaký maják. Já ten svůj mám. Jeho teplo protíná tmu a je příslibem péče, lásky, smíchu a všeho skutečného,“ přibližuje téma skladby Duff.

Coby zkušený veterán, jehož služeb v minulosti využili mnozí, si i on mohl dovolit na desku přizvat pestrý výběr hostů. Najdeme mezi nimi kytaristu z domovské kapely Slashe, Sira Paula McCartneyho nebo dlouholetého kamaráda, Jerryho Cantrella z ALICE IN CHAINS. V alternativní verzi titulní skladby, která album uzavírá, je slyšet taky Iggy Pop.

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
28.05. BRUCE SPRINGSTEEN, THE E STR
31.05. METALFEST OPEN AIR
04.06. STING
06.06. NICKELBACK
12.06. ROCK FOR PEOPLE
13.06. BRUJERIA
17.06. ALICE COOPER
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
04.07. SMASHING PUMPKINS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace