Nový Spark
venku od 1. prosince
Duffovi z GUNS N´ ROSES s jeho třetí sólovkou pomohli hvězdní kamarádi

Duffovi z GUNS N´ ROSES s jeho třetí sólovkou pomohli hvězdní kamarádi

Baskytarista GUNS N´ ROSES Duff McKagan sdílí skladbu „Lighthouse“, která je titulním kouskem jeho právě ohlášené třetí sólové desky. Té se dočkáme 20. října.

„Vlny vámi smýkají, nemáte pevnou půdu pod nohama… Život s námi někdy hází a my cítíme touhu po pohodlí a volání domova. Jsme jako loď zmítaná oceánem, s potrhanými plachtami, podřená… Naše duše se ze všech sil snaží najít klid a pevný bod. Nějaký maják. Já ten svůj mám. Jeho teplo protíná tmu a je příslibem péče, lásky, smíchu a všeho skutečného,“ přibližuje téma skladby Duff.

Coby zkušený veterán, jehož služeb v minulosti využili mnozí, si i on mohl dovolit na desku přizvat pestrý výběr hostů. Najdeme mezi nimi kytaristu z domovské kapely Slashe, Sira Paula McCartneyho nebo dlouholetého kamaráda, Jerryho Cantrella z ALICE IN CHAINS. V alternativní verzi titulní skladby, která album uzavírá, je slyšet taky Iggy Pop.

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
14.12. HARLEJ, ECLIPSE
15.12. HARLEJ
16.12. STILLBIRTH, MONUMENT OF MISANTHROPY, BASEMENT TORTURE, ad.
16.12. BRYAN ADAMS
16.12. HARLEJ
19.12. TARJA - DARK CHRISTMAS
20.12. TARJA - DARK CHRISTMAS
21.12. TARJA - DARK CHRISTMAS
22.12. HARLEJ
23.12. TYRŠOVA SPOLEČNOST, SEPTUM ŠEJDREM, FKLETZI
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace