Nový Spark
venku od 2. prosince
Axl Rose při koncertě GUNS N’ ROSES v Buenos Aires naštvaně kopal do bicích nového bubeníka

Axl Rose při koncertě GUNS N’ ROSES v Buenos Aires naštvaně kopal do bicích nového bubeníka

Na koncertě GUNS N’ ROSES v argentinském Buenos Aires 18. října došlo k incidentu, který znovu připomněl výbušnou povahu frontmana Axla Rose. Jeho výbuch vzteku tentokrát okusila bicí souprava nového bubeníka Isaaca Carpentera.

GUNS N' ROSES na Sparkshopu

Během skladby „Welcome to the Jungle“ měl mít zpěvák technické potíže s in-ear monitory a podle svých slov slyšel ve sluchátkách pouze bicí. Rozčilený Axl v jednu chvíli odhodil mikrofon směrem k bicí soupravě nového bubeníka Isaaca Carpentera, a když se problém nevyřešil, přistoupil k bicím a začal do nich kopat. Na záběrech, které se okamžitě rozšířily po sociálních sítích, je vidět, jak Rose gestikuluje směrem k technikům a poté se obrací k publiku s ironickými slovy: „So, I’ll just try and wing this!“ („Tak to zkusím jen tak z voleje!“) Následně odešel z pódia, zatímco zbytek kapely zůstal překvapeně stát.

Fanoušci se rozdělili na dva tábory – jedni zpěváka brání s tím, že ho zradila technika, druzí poukazují na jeho dlouholetou pověst výbušného egocentrika. Kapela se následně k incidentu vyjádřila, že se opravdu jednalo pouze o problém s odposlechy a nemá to co dělat s novým bubeníkem.

GUNS N’ ROSES momentálně pokračují v rámci jihoamerické části svého turné, během kterého představují průřez kariérou i nové skladby. Po nedávném příchodu bubeníka Isaaca Carpentera se jednalo o jednu z prvních show v nové sestavě – o to větší rozruch Axlovo chování vyvolalo.

Nový Spark
venku od 2. prosince
Kalendář akcí
14.12. CHELSEA GRIN, SIGNS OF THE SWARM
14.12. TARJA
14.12. ELUVEITIE
15.12. TARJA
16.12. TARJA
16.12. BLOOD COMMAND
18.12. TILL LINDEMANN
18.12. TARJA
19.12. TARJA
19.12. PROTHEUS
A co FAKKER!?
logo