Nový Spark
venku od 1. března
Zpěvák GUNS N’ ROSES Axl Rose čelí žalobě ze sexuálního útoku, který se stal v roce 1989

Zpěvák GUNS N’ ROSES Axl Rose čelí žalobě ze sexuálního útoku, který se stal v roce 1989

Na veřejnost se dostala vcelku brutální obvinění proti zpěvákovi GUNS N’ ROSES Axlu Roseovi. Žaloba bývalé modelky časopisu Penthouse Sheily Kennedyové tvrdí, že byla společně s další modelkou sexuálně napadena na drogově nabité hotelové párty v roce 1989.

Na mejdanu byly přítomné dvě zmíněné modelky, Axl Rose a moderátor MTV Riki Rachtman. Když věci v noci postoupily, zpěvák začal mít agresivní pohlavní styk s druhou modelkou a ostatní nutil ke skupinovému sexu. Kennedyové začalo být velmi nepříjemně, chtěla se schovat, ale Rose ji našel a odtáhl ji po podlaze přes celé apartmá až do svého pokoje, kde ji pohodil na postel, svázal ji ruce za zády a měl s ní anální styk, se kterým nesouhlasila.

Kennedy po incidentu trpí příznaky podobnými PTSD, kdykoli slyší hudbu GUNS N’ ROSES nebo jméno Axla Rose. Její žaloba také tvrdí, že se více než třicet let potýká s úzkostí a depresí v důsledku sexuálního napadení, což vedlo mimo jiné k negativním výsledkům v její kariéře. Žaloba uvádí obvinění jako „napadení, ublížení na zdraví, úmyslné způsobení emočního stresu a genderově motivované násilí“. Kennedy žádá soud, aby jí pomohl určit a vymáhat blíže nespecifikované škody v důsledku incidentu.

Není to poprvé, co byl Rose v minulosti obviněn z domácího násilí a sexuálního napadení. Jeho bývalé partnerky Erin Everly a Stephanie Seymour podrobně popsaly své zkušenosti v článku magazínu People z roku 1994. Sama Kennedyová dala o tomto útoku vědět už minulosti, a to jak ve své autobiografii No One’s Pet z roku 2016, tak v dokumentu Look Away z roku 2021.

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
01.03. HEĽENINE OČI
01.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.03. CITRON
02.03. CITRON
02.03. ATHEIST, CRYPTOPSY
02.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
03.03. ATHEIST, CRYPTOPSY
06.03. AMARANTHE, DRAGONFORCE, INFECTED RAIN
06.03. AVATAR
08.03. WARKINGS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace