Nový Spark
venku od 2. října
ELEGANT WEAPONS si v novém klipu zamění rohy za svatozáře

ELEGANT WEAPONS si v novém klipu zamění rohy za svatozáře

Skupina složená ze členů JUDAS PRIEST a dalších velkých jmen rockového světa právě vydala své debutové album „Horns for a Halo“. S ním je venku i videoklip k titulní skladbě nové superkapely.

V novém projektu ELEGANT WEAPONS, vedeném kytaristou Richiem Faulknerem z JUDAS PRIEST, nyní působí zpěvák Ronnie Romero (RAINBOW, LORDS OF BLACK), baskytarista DAVE RIMMER (URIAH HEEP) a bubeník Christopher Williams (ACCEPT). Na album „Horns for a Halo“ nahrál baskytaru Rex Brown (PANTERA) a bicí Scott Travis (JUDAS PRIEST). Nahrávání řídil producent Andy Sneap, známý svou spoluprací právě s JUDAS PRIEST, ale i s ACCEPT, EXODUS či MEGADETH.

„Nezpochybnitelně temná a zadumaná, střídající se světlo a tma, dobro i zlo. Střednětempá směs Birminghamu a Seattlu s příměsí thrashe. Titulní skladba ‚Horns for a Halo‘ je jako Tony Iommi křížený s ALICE IN CHAINS. Pojednává o tom, jak ospravedlňujeme špatné věci, které děláme. Až přijde náš Soudný den, andělé si naše ďábelské rohy mohou zaměnit za svatozáře,“ říká o titulní skladbě Richie Faulkner.

Nové album ELEGANT WEAPONS koupíte na Sparkshopu!

Nový Spark
venku od 2. října
Kalendář akcí
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace