Nový Spark
venku od 1. června
ELEGANT WEAPONS si v novém klipu zamění rohy za svatozáře

ELEGANT WEAPONS si v novém klipu zamění rohy za svatozáře

Skupina složená ze členů JUDAS PRIEST a dalších velkých jmen rockového světa právě vydala své debutové album „Horns for a Halo“. S ním je venku i videoklip k titulní skladbě nové superkapely.

V novém projektu ELEGANT WEAPONS, vedeném kytaristou Richiem Faulknerem z JUDAS PRIEST, nyní působí zpěvák Ronnie Romero (RAINBOW, LORDS OF BLACK), baskytarista DAVE RIMMER (URIAH HEEP) a bubeník Christopher Williams (ACCEPT). Na album „Horns for a Halo“ nahrál baskytaru Rex Brown (PANTERA) a bicí Scott Travis (JUDAS PRIEST). Nahrávání řídil producent Andy Sneap, známý svou spoluprací právě s JUDAS PRIEST, ale i s ACCEPT, EXODUS či MEGADETH.

„Nezpochybnitelně temná a zadumaná, střídající se světlo a tma, dobro i zlo. Střednětempá směs Birminghamu a Seattlu s příměsí thrashe. Titulní skladba ‚Horns for a Halo‘ je jako Tony Iommi křížený s ALICE IN CHAINS. Pojednává o tom, jak ospravedlňujeme špatné věci, které děláme. Až přijde náš Soudný den, andělé si naše ďábelské rohy mohou zaměnit za svatozáře,“ říká o titulní skladbě Richie Faulkner.

Nové album ELEGANT WEAPONS koupíte na Sparkshopu!

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
15.07. DEEP PURPLE
16.07. HOLLYWOOD VAMPIRES
27.07. BENÁTSKÁ 2023
29.07. OSTRAVA V PLAMENECH
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace