Nový Spark
venku od 1. února
Ellefsonova pěvecká premiéra – DIETH do vašich uší i na stránkách Sparku!

Ellefsonova pěvecká premiéra – DIETH do vašich uší i na stránkách Sparku!

Otevřete-li červnový Spark, najdete v něm rozhovor s basákem Davidem Ellefsonem týkající se (nejen) jeho nového projektu DIETH. Debutové album americko-brazilsko-polského tria „To Hell and Back“ se zároveň umístilo coby třetí nejlepší album měsíce. Kapela teď z počinu vycházejícího už tento pátek, 2. června, vydává další ochutnávku v podobě skladby „Walk With Me Forever“, balady, v níž se osmapadesátiletý basák vůbec poprvé v kariéře představuje coby hlavní zpěvák.

„Podobná skladba, která je svého druhu powermetalovým ploužákem, obvykle na vzteklých a vyhecovaných albech extrémních kapel nebývá, nicméně DIETH si užívají luxusu neposkvrněné tvorby. I to z debutu tohoto tria sálá. Možnost tvořit si po svém, mít naději, že rock´n´roll může být stále jeden velký mejdan,“ vypichuje ve své pětihvězdičkové recenzi Zdeněk Pospíšil.

DIETH seženeš na Sparkshopu

Že DIETH skladbu vydali v Den obětí války není náhoda. Jejím tématem je totiž ztráta blízké osoby a to, jak vzpomínky na ni mohou člověku dodat sílu. „Každý jsme někdy zažili ztrátu a tahle píseň ji vyjadřuje. Stejně jako vděk, který najdeme, když tuto ztrátu přijmeme, smíříme se s ní a pokračujeme jen s krásnými vzpomínkami, které tu dotyčný zanechal,“ uvádí Ellefson.


Nový Spark
venku od 1. února
Kalendář akcí
25.02. CRADLE OF FILTH, WEDNESDAY 13
25.02. LIONHEART, SUICIDE SILENCE, KUBLAI KHAN TX, PALEFACE, SWISS
01.03. HEĽENINE OČI
01.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.03. CITRON
02.03. CITRON
02.03. ATHEIST, CRYPTOPSY
02.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
03.03. ATHEIST, CRYPTOPSY
06.03. AMARANTHE, DRAGONFORCE, INFECTED RAIN
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace