Nový Spark
venku od 30. dubna
EPILOG: V bouři přeměny našli pevné útočiště

EPILOG: V bouři přeměny našli pevné útočiště

Power/heavymetalová úderka z Mladé Boleslavi, která se nebrání ani symfonickým prvkům a speedovým sprintům vydá na přelomu letošního léta a podzimu zbrusu nové album „Providence Asylum“.

EPILOG dlouhodobě čerpají ze starých klasiků žánru, a to jak v hudebním ranku, tak z lyrického hlediska. Stabilním inspirátorem hlavního motoru kapely, kytaristy Michala Zemana, je hororový profesor H. P. Lovecraft.

Nejvýraznější postavou současných EPILOG je švédský zpěvák Rob Lundgren, který současně působí ve španělské heavy/power formaci REVEAL, a je také členem stejně laděné německé smečky MENTALIST, kde kupříkladu tluče bicí Thomen Stauch (ex-BLIND GUARDIAN, SERIOUS BLACK).

Důkazem toho, že EPILOG nejsou tuctovým zbožím, ale formací, která vyznává fortel a starou školu, je skutečnost, že kapelník Michal Zeman působící v civilním životě jako vývojář v boleslavské Škodovce, sám staví kytary, rozumí tak kromě duši nástroje, také jeho tělu a zákonitostem.

Nový Spark
venku od 30. dubna
Kalendář akcí
12.05. LIVE STREAM CRADLE OF FILTH
28.05. LIVESTREAM NIGHTWISH
12.06. LIVE STREAM EPICA
18.09. PRIMAL FEAR
20.09. PRIMAL FEAR
21.09. FROG LEAP
22.09. AXEL RUDI PELL
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
A co FAKKER!?
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace