Nový Spark
venku od 2. května
EVERGREY na novém albu přinesou svoji vlastní teorii prázdnoty

EVERGREY na novém albu přinesou svoji vlastní teorii prázdnoty

Ostřílení švédští progresivní veteráni EVERGREY vydají 7. června prostřednictvím Napalm Records své čtrnácté studiové album „Theories of Emptiness“. Tato nová kapitola začíná fascinujícím singlem „Falling from the Sun“.

Zdá se, že tvůrčí kreativita EVERGREY je jako nevyčerpatelná studna nápadů, a tak nám Švédi naservírují jen dva roky po posledním albu „A Heartless Portrait (The Orphean Testament)“ další studiovou nahrávku „Theories of Emptiness“.

Nové album EVERGREY v předprodeji na Sparkshopu

EVERGREY o novém singlu „Falling from the Sun“ říkají: „Skladba je výbušná a představuje vše, o co jsme na novém albu usilovali. Přináší přesně takovou energii, jakou byste od nové písně EVERGREY čekali. Skvělý riff, burácející bicí, bombastičnost a uchvacující melodie. Jsme velmi hrdí a chceme, aby vás co nejdříve pohltila nádhera celého alba. Začínáme s ‚Falling from the Sun‘, které doufáme, že podlehnete a načerpáte z ní energii minimálně do dalšího singlu. Hodně jsme pro tento videoklip utratili za pyrotechniku, ale jelikož z nás pršely ohňostroje nápadů a nadšení, chtěli jsme i vám ukázat, jak jsme se při nahrávaní cítili.“

„Theories Of Emptiness“ produkovali Englund a Jonas Ekdahl. Mixu se ujal Adam „Nolly“ Getgood (ex-PERIPHERY), který s kapelou od začátku úzce spolupracoval - což podtrhuje živost celkového zvukového profilu alba. Produkci alba završil mastering Thomase Johanssona (SOILWORK, THE NIGHT FLIGHT ORCHESTRA, THE GEMS, ELEINE a mnoho dalších).

Tracklist:
01. Falling From The Sun
02. Misfortune
03. To Become Someone Else
04. Say
05. Ghost Of My Hero
06. We Are The North
07. One Heart
08. The Night Within
09. Cold Dreams
10. Our Way Through Silence
11. A Theory Of Emptiness


Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
28.05. BRUCE SPRINGSTEEN, THE E STR
31.05. METALFEST OPEN AIR
04.06. STING
06.06. NICKELBACK
12.06. ROCK FOR PEOPLE
13.06. BRUJERIA
17.06. ALICE COOPER
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
04.07. SMASHING PUMPKINS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace