Nový Spark
venku od 30. dubna

Exkluzivní premiéra: PROXIMITY - „Playing God“

Rok a půl po vydání debutového alba „Zero Point“ přicházejí PROXIMITY s další dávkou melodického metalu. Singl „Playing God“ z nově připravovaného alba této pražské metalcorové formace poukazuje na neustále sílící trend dnešní doby zasahovat do svobody myšlení a rozhodování každého z nás.

Finální mix/mastering skladby probíhal v Plzni ve studiu Jaroslav Holub - Mixing & Mastering Studio. Režie videoklipu se ujal Radim Věžník, který jej mistrně zasadil do interiérů pražského klubu CROSS][CLUB.

Za zmínku jistě stojí i fakt, že oba současní kytaristé kapely působí jako firemní hráči americké firmy Schecter Guitars a jistě se tak můžeme těšit na další setkání s nimi v rámci podobných akcí, jako byl např. loňský ročník festivalu Brutal Assault, kde kapela dostala po čtyřech letech opět možnost vystupovat vedle takových jmen jako IN FLAMES, ANTHRAX nebo MESHUGGAH.

A tady je video z natáčení:

http://www.proximity-music.com/
http://www.facebook.com/Proximitycore
http://bandzone.cz/proximity

Nový Spark
venku od 30. dubna
Kalendář akcí
21.05. LIVESTREAM MYRKUR
28.05. LIVESTREAM NIGHTWISH
28.05. LIVESTREAM MYRKUR
12.06. LIVE STREAM EPICA
18.09. PRIMAL FEAR
20.09. PRIMAL FEAR
21.09. FROG LEAP
22.09. AXEL RUDI PELL
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
A co FAKKER!?
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace