Nový Spark
venku od 2. května

Exkluzivní premiéra: PROXIMITY - „Playing God“

Rok a půl po vydání debutového alba „Zero Point“ přicházejí PROXIMITY s další dávkou melodického metalu. Singl „Playing God“ z nově připravovaného alba této pražské metalcorové formace poukazuje na neustále sílící trend dnešní doby zasahovat do svobody myšlení a rozhodování každého z nás.

Finální mix/mastering skladby probíhal v Plzni ve studiu Jaroslav Holub - Mixing & Mastering Studio. Režie videoklipu se ujal Radim Věžník, který jej mistrně zasadil do interiérů pražského klubu CROSS][CLUB.

Za zmínku jistě stojí i fakt, že oba současní kytaristé kapely působí jako firemní hráči americké firmy Schecter Guitars a jistě se tak můžeme těšit na další setkání s nimi v rámci podobných akcí, jako byl např. loňský ročník festivalu Brutal Assault, kde kapela dostala po čtyřech letech opět možnost vystupovat vedle takových jmen jako IN FLAMES, ANTHRAX nebo MESHUGGAH.

A tady je video z natáčení:

http://www.proximity-music.com/
http://www.facebook.com/Proximitycore
http://bandzone.cz/proximity

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
22.05. YES
23.05. TOOL
26.05. DREAM THEATER, DEVIN TOWNSEND
26.05. SCORPIONS
26.05. MARDUK
27.05. MARDUK
27.05. KORN
28.05. MARDUK
02.06. METALFEST 2022
06.06. WIEGEDOOD + SUPPORT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace