Nový Spark
venku od 1. června

PROXIMITY chystají nové album, natáčeli videoklip

Více než pozitivní ohlasy na loňské album „Zero Point“ pražské metalcoristy PROXIMITY nakoply natolik, že se chlapi rovnou pustili do práce na novém materiálu. První vlaštovkou z chystaného alba bude singl „Playing God“, ke kterému teď také kapela v pražském Cross Clubu natáčela videoklip. Režie se chopil talentovaný Radim Věžník z kapely RATTLE BUCKET. „Song pojednává o problému, jak si někdo snaží hrát na pána Boha a rozhoduje za nás. Taková současná epidemie nebo virus,“ uvádí k tématu skladby kapela.

A jelikož nás PROXIMITY pobavili nejen albem „Zero Point“, ale i svým vystoupením na Brutal Assaultu, budeme je sledovat! Vy zatím můžete zamířit na jejich Faceproxbook a prohlédnout si fotografie z natáčení.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
27.06. BLUDFEST 2026: YUNGBLUD, BIFFY CLYRO, PRIMAL SCREAM
29.06. DOGSTAR
30.06. ALICE COOPER
02.07. A PERFECT CIRCLE
06.07. ZZ TOP
07.07. IDLES
16.07. MASTERS OF ROCK
02.08. JUDAS PRIEST
12.08. ALIEN ANT FARM
04.09. METAL!!! 2026
A co FAKKER!?
logo