Nový Spark
venku od 1. června
Extrémní all-star VLTIMAS uvádí „epické“ druhé album

Extrémní all-star VLTIMAS uvádí „epické“ druhé album

Mezinárodní black/deathové kombo VLTIMAS, v jehož čele stojí David Vincent (ex-MORBID ANGEL), vydá po pěti letech druhé album. Devítiskladbová kolekce se bude jmenovat „Epic“ a jako první ji reprezentuje klipovka „Miserere“. „Svět pro nás všechny neustále připravuje různé zkoušky a trápení. Náš vztek je naší uměleckou zbraní, kterou dotváříme hudební doprovod této apokalypse,“ říkají k vydání VLTIMAS.

VLTIMAS na Sparkshopu

Sestavu dotváří ještě kytarista Blasphemer z MAYHEM, bubeník Flo Mounier z CRYPTOPSY, basák Ype TVS (ex-DODECAHEDRON) a kytarista João Duarte (CORPUS CHRISTII). „Celé album jsme složili společně na mém ranči v Dime Boxu v Texasu,“ říká David Vincent. „Ten proces byl tak organický, jak jen mohl být. Byly chvíle, kdy Rune pozdě v noci vzal kytaru a zahrál něco šíleného, Flo to doplnil ještě něčím šílenějším a já jim řekl, že to musíme nahrát. Kouzlo VLTIMAS vyvěrá z pobytu v jedné místnosti, diskuzí, hraní, nahrávání a dělání všeho ostatního společně. Je mezi námi úžasně kamarádský vztah!“

„Epic“ vyjde 15. března 2024 u Season of Mist.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
24.06. BASINFIREFEST
27.06. BLUDFEST 2026: YUNGBLUD, BIFFY CLYRO, PRIMAL SCREAM
29.06. DOGSTAR
30.06. ALICE COOPER
02.07. A PERFECT CIRCLE
06.07. ZZ TOP
07.07. IDLES
16.07. MASTERS OF ROCK
02.08. JUDAS PRIEST
12.08. ALIEN ANT FARM
A co FAKKER!?
logo