Nový Spark
venku od 1. července
FALLING IN REVERSE spoluprací s Alexem ze SLAUGHTER TO PREVAIL ohlašují nové album

FALLING IN REVERSE spoluprací s Alexem ze SLAUGHTER TO PREVAIL ohlašují nové album

Hrdinové nové generace příznivců tvrdé hudby FALLING IN REVERSE po období vydávání samostatných singlů konečně ohlašují nástupce alba „Coming Home“ z roku 2017. A mohlo by to být jedno z nejočekávanějších alb roku, nebýt toho, že podstatná část jeho obsahu už je příznivců kapely pár let známa.

Deska se bude jmenovat po násobně platinovém singlu z roku 2019, tedy „Popular Monster“, a kromě něj na ní najdeme i tracky „Zombified“, „Voices in My Head“, „Watch the World Burn“ nebo klavírní cover hitu „Last Resort“ z repertoáru PAPA ROACH, který Ronnie Radke a spol představili v loňském roce.

Nejnovější ukázkou z celkově jedenáctiskladbové kolekce je zbrusu nový singl „Ronald“, v němž hostuje frontman deathcoristů SLAUGHTER TO PREVAIL Alex Terrible a rapper Tech N9ne, jehož metalovému publiku před časem představili skrze vzájemnou spolupráci třeba i FIVE FINGER DEATH PUNCH.

Tech N9ne se s FALLING IN REVERSE v srpnu vydá rovněž na turné, jehož součástí budou ještě BLACK VEIL BRIDES a DANCE GAVIN DANCE. Za pozornost aktuálně stojí i cover alba s Radkeho autentickou fotografií z policejního registru. K mání bude 26. července.


Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. SCHOOL DRUGS
29.07. SCORPIONS
31.07. HEMLOCK, MADRAIN
01.08. SUFFOCATION
03.08. OSTRAVA V PLAMENECH
05.08. EMMURE, STELLARIS, SWEPT INTO DECAY
07.08. BRUTAL ASSAULT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace