Nový Spark
venku od 1. prosince
Finále Spark Fresh Blood se blíží: RISE OF SURYA

Finále Spark Fresh Blood se blíží: RISE OF SURYA

Finále talentové soutěže Spark Fresh Blood se blíží mílovými kroky. Již 6. 10. v brněnském klubu Kabinet Múz rozezní své metalové tóny trojice nadějných domácích spolků. Jako další se představují progresivci z Prahy, RISE OF SURYA.

Předprodej lístků zde: https://goout.net/cs/spark-fresh-blood-arawn+rise-of-surya+torrax/szgwdcu/
FB událost: https://www.facebook.com/events/1766406127036373

Představte svou kapelu lidem, kteří vás ještě nikdy neslyšeli.
Jsme pětičlenná kapela z Prahy hrající progresivní metal v moderním pojetí, takže kombinujeme prvky více stylů jako metalcore, djent a alternative s důrazem na melodii, kontrasty a dynamiku. Pokud máte rádi kapely jako Textures nebo Periphery, naše hudba je přesně pro vás.

Jaký je váš největší dosavadní úspěch? Koncertní, albový nebo jiný.
Vypíchnout musíme hned tři highlighty. Koncertně jsme zažili největší úspěch při hraní na hlavní stagi festivalu Brutal Assault, kam nás pořadatelé pozvali, aniž bychom měli venku jediný song. Dále jsme pak neskutečně pyšní na náš nový singl, který vychází teď 30. září, a ve kterém naši hudbu posouváme zase na vyšší level. No a nakonec ve výčtu úspěchů samozřejmě nesmíme zapomenout na účast ve finále Spark Fresh Blood :)


Jaké jsou vaše ambice, jinými slovy, na jakou metu byste chtěli dosáhnout?
Především dělat muziku tak, aby plně obstála při srovnání s top zahraniční produkcí, a na kterou bychom mohli být i po letech pyšní. S tou pak objíždět přední české i evropské festivaly a klubové akce, které dávají smysl. A hlavně se tím bavit!

Jaké kapely považujete za svůj vzor?
V začátcích nás nejvíc ovlivnili již výše zmínění průkopníci tvrdšího pojetí prog metalu Textures, Periphery nebo třeba Gojira. Čím dál víc však ale čerpáme inspiraci i mimo metal a na naší nové tvorbě to bude určitě znát.

Hráli jste už někdy v Brně? Máte s ním spojenou nějakou historku z natáčení?
V Brně jsme hráli jednou jedinkrát, a to v roce 2012 hned jako úplně první koncert po vzniku Rise of Surya. Potom jsme jezdili deset let všude možně po republice, ale do Brna si už znovu netroufli. O to víc se teď těšíme!

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
30.11. MYSTHIRMING, DARVAZA, HELLERUIN, WRANG
01.12. SKINDRED
01.12. HARLEJ
02.12. THE SUBWAYS
02.12. WINTER MASTERS OF ROCK
02.12. HARLEJ
03.12. A.A. WILLIAMS, KALANDRA, LYS MORKE
04.12. HARLEJ
05.12. FEAR FACTORY, BUTCHER BABIES, IGNEA, GHOSTS OF ATLANTIS
06.12. THE ABBEY
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace