Nový Spark
venku od 1. září
FOO FIGHTERS a RISE AGAINST chystají virtuální festival

FOO FIGHTERS a RISE AGAINST chystají virtuální festival

„Save Our Stages Fest“ – takový název nese projekt, na kterém společně makají FOO FIGHTERS a RISE AGAINST. Cílem virtualního benefičního festivalu je pomoc nezávislým koncertním prostorům ve Spojených státech.

Milovníci muziky mají hlubší a hlubší vrásky ohledně stavu celého hudebního odvětví v časech pandemie koronaviru. Svojí troškou do mlýna chtějí přispět FOO FIGHTERS a RISE AGAINST. Obě kapely vystoupí na virtuální akci po boku umělců jako Miley Cyrus, FINNEAS, Major Lazer, THE LUMINEERS, Marshmello, Demi Lovato, Phoebe Bridgers nebo PORTUGAL. THE MAN.

„Na Save Our Stages půjde o originální vystoupení s komentáři různých interpretů napříč žánry. Točit se bude v ikonických nezávislých klubech a podnicích. Cílem je zachovat naživu domácí nezávislou scénu,“ stojí v oficiálním prohlášení.

Festival by měl získat finanční prostředky pro fond NIVA Emergency Relief Fund, jehož prostřednictvím může o podporu požádat jakákoliv její členská organizace. „Jsou to těžké časy, protože se nekonají žádná vystoupení. Nejen, že zaměstnanci nedostávají výplaty, ale problém se týká i samotných budov. Trpí i větší místa, ale mnoho z nich má k dispozici větší finanční zdroje. Oproti tomu menší nezávislé podniky potřebují pomoc,“ dodává frontman RISE AGAINST Tim McIlrath.

Událost se uskuteční v termínu 16.-18. října, venku je oficiální trailer.

Nový Spark
venku od 1. září
Kalendář akcí
20.09. PRIMAL FEAR
21.09. FROG LEAP
22.09. AXEL RUDI PELL
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace