Nový Spark
venku od 1. února
FOO FIGHTERS a RISE AGAINST chystají virtuální festival

FOO FIGHTERS a RISE AGAINST chystají virtuální festival

„Save Our Stages Fest“ – takový název nese projekt, na kterém společně makají FOO FIGHTERS a RISE AGAINST. Cílem virtualního benefičního festivalu je pomoc nezávislým koncertním prostorům ve Spojených státech.

Milovníci muziky mají hlubší a hlubší vrásky ohledně stavu celého hudebního odvětví v časech pandemie koronaviru. Svojí troškou do mlýna chtějí přispět FOO FIGHTERS a RISE AGAINST. Obě kapely vystoupí na virtuální akci po boku umělců jako Miley Cyrus, FINNEAS, Major Lazer, THE LUMINEERS, Marshmello, Demi Lovato, Phoebe Bridgers nebo PORTUGAL. THE MAN.

„Na Save Our Stages půjde o originální vystoupení s komentáři různých interpretů napříč žánry. Točit se bude v ikonických nezávislých klubech a podnicích. Cílem je zachovat naživu domácí nezávislou scénu,“ stojí v oficiálním prohlášení.

Festival by měl získat finanční prostředky pro fond NIVA Emergency Relief Fund, jehož prostřednictvím může o podporu požádat jakákoliv její členská organizace. „Jsou to těžké časy, protože se nekonají žádná vystoupení. Nejen, že zaměstnanci nedostávají výplaty, ale problém se týká i samotných budov. Trpí i větší místa, ale mnoho z nich má k dispozici větší finanční zdroje. Oproti tomu menší nezávislé podniky potřebují pomoc,“ dodává frontman RISE AGAINST Tim McIlrath.

Událost se uskuteční v termínu 16.-18. října, venku je oficiální trailer.

Nový Spark
venku od 1. února
Kalendář akcí
25.02. CRADLE OF FILTH, WEDNESDAY 13
25.02. LIONHEART, SUICIDE SILENCE, KUBLAI KHAN TX, PALEFACE, SWISS
01.03. HEĽENINE OČI
01.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.03. CITRON
02.03. CITRON
02.03. ATHEIST, CRYPTOPSY
02.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
03.03. ATHEIST, CRYPTOPSY
06.03. AMARANTHE, DRAGONFORCE, INFECTED RAIN
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace