Nový Spark
venku od 1. prosince
FOO FIGHTERS a RISE AGAINST chystají virtuální festival

FOO FIGHTERS a RISE AGAINST chystají virtuální festival

„Save Our Stages Fest“ – takový název nese projekt, na kterém společně makají FOO FIGHTERS a RISE AGAINST. Cílem virtualního benefičního festivalu je pomoc nezávislým koncertním prostorům ve Spojených státech.

Milovníci muziky mají hlubší a hlubší vrásky ohledně stavu celého hudebního odvětví v časech pandemie koronaviru. Svojí troškou do mlýna chtějí přispět FOO FIGHTERS a RISE AGAINST. Obě kapely vystoupí na virtuální akci po boku umělců jako Miley Cyrus, FINNEAS, Major Lazer, THE LUMINEERS, Marshmello, Demi Lovato, Phoebe Bridgers nebo PORTUGAL. THE MAN.

„Na Save Our Stages půjde o originální vystoupení s komentáři různých interpretů napříč žánry. Točit se bude v ikonických nezávislých klubech a podnicích. Cílem je zachovat naživu domácí nezávislou scénu,“ stojí v oficiálním prohlášení.

Festival by měl získat finanční prostředky pro fond NIVA Emergency Relief Fund, jehož prostřednictvím může o podporu požádat jakákoliv její členská organizace. „Jsou to těžké časy, protože se nekonají žádná vystoupení. Nejen, že zaměstnanci nedostávají výplaty, ale problém se týká i samotných budov. Trpí i větší místa, ale mnoho z nich má k dispozici větší finanční zdroje. Oproti tomu menší nezávislé podniky potřebují pomoc,“ dodává frontman RISE AGAINST Tim McIlrath.

Událost se uskuteční v termínu 16.-18. října, venku je oficiální trailer.

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
02.12. CHRIS BAY
03.12. WINTER MASTERS OF ROCK
08.12. ZEAL AND ARDOR, SOOMA
09.12. ARSTÍDIR
09.12. LEAVE'S EYES
10.12. URIAH HEEP
11.12. BLEED FROM WITHIN, HUMANITY'S LAST BREATH, ALLT
11.12. CROBOT
11.12. BADFLOWER, DEAD POET SOCIETY
13.12. TARJA - CHRISTMAS PEACE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace