Nový Spark
venku od 1. listopadu
Full Moon přináší Chelsea Wolfe i špetku hvězdné gotiky

Full Moon přináší Chelsea Wolfe i špetku hvězdné gotiky

Chelsea Wolfe se daří v posluchači vyškrábat ty nejniternější emoce a to i za pomoci jemných melodií, přirozeného charismatu a tajemna. Tentokrát ale na hutný tlak její hlasité doprovodné kapely nedojde, v Divadle Archa se americká princezna temnoty představí v rámci akustického turné na podporu její nové desky "Birth of Violence".

Večer otevře sólové vystoupení Jonathana Hulténa, kytaristy švédské metalové kapely TRIBULATION. Koncert se koná u příležitosti oslav deseti let magazínu Full Moon. Prvních 100 kusů vstupenek od 9.října 2019 za 450,–Kč, pouze na pokladně Divadla Archa nebo on-line na www.divadloarcha.cz (na tuto vlnu vstupenek se nevztahují rezervace).

Vstupenky á 550,–Kč budou k dispozici v předprodejních sítích GoOut.cz, Ticketmaster a Ticketportal (všude plus obvyklé distribuční poplatky), dále pak bez poplatků na pokladně a prostřednictvím webu Divadla Archa (po vyprodání vlny prvních 100 vstupenek). Zbylé vstupenky budou v prodeji na místě v den koncertu za 650,–Kč.


Nový Spark
venku od 1. listopadu
Kalendář akcí
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace