Nový Spark
venku od 2. května
GHOST se titulkou dubnového Sparku dostávají mezi elitu

GHOST se titulkou dubnového Sparku dostávají mezi elitu

Kandidátů pro dubnovou titulku bylo několik, jakmile se nám ale redakcí rozlehla „Impera“, bylo jasné, že jde o hlas, který překřičí všechny ostatní. GHOST ovládli albové bodování březnového čísla a k recenzi tak přidáváme i obsáhlý materiál postavený na rozhovoru s mozkem projektu, Tobiasem Forgem. Celkově se GHOST na titulní stránce Sparku objevují potřetí – poprvé to bylo v prosinci 2013 – a zařazují se mezi úzkou špičku kapel, kterým se takový opakovaný zápis podařil. Papa se zároveň objevuje na plakátu, byť z druhé strany má silného konkurenta – samotného Eddieho.

Jinak je obsah čísla tradičně vyvážený, aby si na své přišli skutečně všichni fanoušci rocku a tvrdého kovu. Thrashery potěší pokračování Old school memories s TANKARD, jakož jistě i materiál k čerstvým počinům DESTRUCTION, ANNIHILATOR a VIO-LENCE, jejichž návrat nepochybně patří k událostem letošního roku. Galerie titánů pro změnu podnítila jeden návrat redaktorský: Blackmoon se podíval na rohy nesmrtelnému vyvrženci Blashyrkhu, Abbathovi. Milovníci black metalu si přijdou na své též s rozhovorem s DARK FUNERAL, zvěstujícími po šesti letech nemilosrdnou apokalypsu. Činila se taky redaktorka Šárka Urešová, která pro rubriku Deep Look Inside vyzpovídala Jordana Rudesse z DREAM THEATER, metalisty ONCE HUMAN vedené bývalým členem MACHINE HEAD a SOULFLY Loganem Maderem, a také Arjena Lucassena, který se v souvislosti s vydáním novinky STAR ONE rozpovídal mimo jiné o strachu ze ztráty fanoušků. Co dál? VOIVOD, MARILLION, vzpomínka na nedávno zesnulého Marka Lanegana, THE SPIRIT, NEONFLY, VENOM PRISON, SYLVAINE, THE FERRYMEN nebo Aleš Brichta – a to pozor! – hodnotící několik klasik i zcela čerstvých desek v Ušním průplachu!

Pořiď aktuální Spark přes Sparkshop

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
28.05. BRUCE SPRINGSTEEN, THE E STR
31.05. METALFEST OPEN AIR
04.06. STING
06.06. NICKELBACK
12.06. ROCK FOR PEOPLE
13.06. BRUJERIA
17.06. ALICE COOPER
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
04.07. SMASHING PUMPKINS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace