Nový Spark
venku od 1. června
GNAW THEIR TONGUES zanedlouho představí své desáté album

GNAW THEIR TONGUES zanedlouho představí své desáté album

Jednočlenný blacknoise projekt GNAW THEIR TONGUES zanedlouho vyvrhne své nové album nazvané „Hymns for the Broken, Swollen and Silent“. Hlavním (chorým) mozkem GTT je Maurice “Mories” De Jong, který s tímto projektem tvoří hrůznou ne-muzikální kakofonii již od roku 2005. Na jeho jméno jste mohli minulý rok narazit na společné desce „NV“, kterou stvořil po boku black/sludge formace DRAGGED INTO SUNLIGHT (recenze zde ). Nyní Mories obohatil diskografii GTT desátým albem, ze kterého si můžete poslechnout dva tracky tísnivé industriální temnoty. Jeho hlukové koláže jsou tentokrát méně drsné a skřípající, nicméně nadále si udržují děsivou auru psychotické noční můry. Poslechněte si to nejlépe před spaním:

„Hymns for the Broken, Swollen and Silent“ vychází 9. prosince.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
24.06. BASINFIREFEST
27.06. BLUDFEST 2026: YUNGBLUD, BIFFY CLYRO, PRIMAL SCREAM
29.06. DOGSTAR
30.06. ALICE COOPER
02.07. A PERFECT CIRCLE
06.07. ZZ TOP
07.07. IDLES
16.07. MASTERS OF ROCK
02.08. JUDAS PRIEST
12.08. ALIEN ANT FARM
A co FAKKER!?
logo