Nový Spark
venku od 2. dubna
GUNS N´ ROSES mezi nejúspěšnějšími streamovanými kapelami, miliardu streamů překonala „Paradise City“

GUNS N´ ROSES mezi nejúspěšnějšími streamovanými kapelami, miliardu streamů překonala „Paradise City“

Klub streamovacích miliardářů na Spotify má dalšího člena. Skladbu „Paradise City“ od GUNS N´ ROSES. Ta je pro kapelu zároveň třetí skladbou, která tuto metu překonala. Před ní se to podařilo dalším dvěma hitům z alba „Appetite for Destruction“ (1987), konkrétně „Welcome to the Jungle“ a „Sweet Child O´ Mine“.

Playlist Billions Club, automaticky generovaný přímo Spotify, čítá v současnosti 559 položek, přičemž GUNS N´ ROSES v něm patří k nejúspěšnějším rockovým kapelám. Pro srovnání, METALLICA v něm má od loňského roku dvě skladby („Enter Sandman“ a „Nothing Else Matters“), NIRVANA stejně tak („Smells Like Teen Spirit“ a „Come As You Are“). Na čtyřech skladbách jsou RED HOT CHILI PEPPERS nebo AC/DC a nejúspěšnějšími „miliardáři“ mezi rockery jsou s pěticí kousků v žebříčku QUEEN.

Spolu s „Paradise City“ od GUNS N´ ROSES tento týden do playlistu Billions Club přibyla taky pecka „All The Small Things“ od BLINK-182, pro které jde o první takový zápis.

V aktuálním Sparku vám přinášíme velký příběh alba GUNS N´ ROSES „Chinese Democracy“ a bohatou nabídku nejen jejich desek najdete na Sparkshopu.

Nový Spark
venku od 2. dubna
Kalendář akcí
22.04. LORDI
23.04. LORDI
25.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
26.04. MIDNIGHT, CYCLONE, HIGH COMMAND
26.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
27.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
28.04. GLENN HUGHES
30.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.05. MARDUK, ORIGIN, DOODSWENS
03.05. PROTHEUS, KOMUNÁL
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace