Nový Spark
venku od 1. září
GUNS N´ ROSES vyladili letitý koncert na audiovizuální maximum

GUNS N´ ROSES vyladili letitý koncert na audiovizuální maximum

GUNS N´ ROSES vyjde 11. listopadu ultimátní box set shrnující éru alb „Use Your Illusion“. Nový výroční box nabídne celkem 97 skladeb, z nichž 63 nebylo dosud ještě vydáno. Ve fyzických nosičích zaberou 7 CD a Blu-ray disk, přičemž vůbec poprvé byly skladby remasterovány.

GUNS N´ ROSES na Sparkshopu

Lákadlem bude zejména koncertní záznam „Live in New York“ z května 1991, který posloužil jako zahřívací zkouška před regulérním turné k „Use Your Illusion“ a slyšet je na něm ještě původní kytarista Izzy Stradlin. Právě z ně GUNS N´ ROSES aktuálně sdílejí ukázku v podobě skladby „You Could Be Mine“. Na druhém živém setu „Live in Las Vegas“ z ledna 1992 už hraje Gilby Clarke. První ze jmenovaných koncertů byl přitom pro potřeby nového boxu poprvé převeden z původního 35mm záznamu do rozlišení 4K UHD a k tomu smíchaný do Dolby Atmos. Jde také o vůbec první ucelený koncertní záznam pořízený v audiu i videu z éry „Use Your Illusion“.

Krom dalších bonusů je součástí boxu také stostránkový booklet.

Nový Spark
venku od 1. září
Kalendář akcí
26.09. SOEN
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace