Nový Spark
venku od 2. května
GUNS N´ ROSES vyladili letitý koncert na audiovizuální maximum

GUNS N´ ROSES vyladili letitý koncert na audiovizuální maximum

GUNS N´ ROSES vyjde 11. listopadu ultimátní box set shrnující éru alb „Use Your Illusion“. Nový výroční box nabídne celkem 97 skladeb, z nichž 63 nebylo dosud ještě vydáno. Ve fyzických nosičích zaberou 7 CD a Blu-ray disk, přičemž vůbec poprvé byly skladby remasterovány.

GUNS N´ ROSES na Sparkshopu

Lákadlem bude zejména koncertní záznam „Live in New York“ z května 1991, který posloužil jako zahřívací zkouška před regulérním turné k „Use Your Illusion“ a slyšet je na něm ještě původní kytarista Izzy Stradlin. Právě z ně GUNS N´ ROSES aktuálně sdílejí ukázku v podobě skladby „You Could Be Mine“. Na druhém živém setu „Live in Las Vegas“ z ledna 1992 už hraje Gilby Clarke. První ze jmenovaných koncertů byl přitom pro potřeby nového boxu poprvé převeden z původního 35mm záznamu do rozlišení 4K UHD a k tomu smíchaný do Dolby Atmos. Jde také o vůbec první ucelený koncertní záznam pořízený v audiu i videu z éry „Use Your Illusion“.

Krom dalších bonusů je součástí boxu také stostránkový booklet.

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
28.05. BRUCE SPRINGSTEEN, THE E STR
31.05. METALFEST OPEN AIR
04.06. STING
06.06. NICKELBACK
12.06. ROCK FOR PEOPLE
13.06. BRUJERIA
17.06. ALICE COOPER
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
04.07. SMASHING PUMPKINS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace