Nový Spark
venku od 3. června
HELLBUTCHER ve službách rohatého boha sdílejí ukázku debutového alba

HELLBUTCHER ve službách rohatého boha sdílejí ukázku debutového alba

HELLBUTCHER, nový projekt Pera „Hellbutcher“ Gustavssona z neaktivních NIFELHEIM, prezentují krátce před vydáním eponymního debutu druhou ukázku v podobě singlu „Hordes of the Horned God“. Tou první byla klipovka „The Sword of Wrath“, přičemž vydání alba, naplánované na 31. května už je za rohem.

„Uvědomil jsem si, že musím založit vlastní kapelu, abych udržel ducha pravého metalu. Byl jsem plný inspirace!“ říká Hellbutcher. Spolu s ním novou divokou sebranku tvoří spoluhráč s NIFELHEIM Devastator (bicí), kytarista Dan „Necrophiliac“ Andersson (MORDANT) a baskytarista přezdívaný Eld. Album si nahráli a produkovali svépomocí a Hellbutcher je přesvědčený, že udělá čest odkazu kapely, která ho na metalové scéně zapsala.

„Věřím, že tahle kapela má potenciál NIFELHEIM předčit. Za rok a něco jsme udělali víc než s NIFELHEIM za poslední dekádu. Klíčový rozdíl je v tom, že se stávajícími spoluhráči sdílíme společný cíl. Jsem plný inspirace, plánuju dál skládat, nahrávat a hrát v úplně jiném tempu než dosud,“ hlásí sebevědomě Hellbutcher.

Album seženeš na Sparkshopu.


Nový Spark
venku od 3. června
Kalendář akcí
23.06. DROPKICK MURPHYS, BAD RELIGION, AGNOSTIC FRONT
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
27.06. BOSTON MANOR
30.06. EXTREME, RICHIE KOTZEN
03.07. OBSCENE EXTREME
03.07. ROD STEWART
04.07. SMASHING PUMPKINS
11.07. ROYAL BLOOD
11.07. MASTERS OF ROCK
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace