Nový Spark
venku od 1. července

HENTAI CORPORATION natočili úchylný klip, který byl z YouTube za pár hodin odstraněn

Zdá se vám muzika a vystupování tuzemských HENTAI CORPORATION úchylná? A co teprve řeknete na jejich premiérové video, které si tihle zvrhlíci nadělili ke svému osmému výročí. Ne že bychom to zkoušeli, ale něco nám říká, že tohle bychom nepobrali ani pod vlivem lehkých drog. Charakteristika „nevkusný, perverzní a chlupatý“ je ještě slabá. Na YouTube klip nevydržel ani den.

„Je to taková příjemně muzikálová porno-polízanice v hávu déčkovejch hororů z osmdesátých let. Naše prasárny se timhle videem dostaly na naprosto novou úroveň,“ říkají o klipu samotní členové kapely. „Tohle je song pro čubky v první řadě, který si myslej, že pchat s muzikantama je dobrý. Není! Muzikanti jsou vylitý a zfetovaný nuly. Jděte radši za sportovcema,“* tak nějak většinou uvádí frontman kapely Radek Škarohlíd při koncertech píseň „Equilibristic Brides“, ke které byl videoklip natočen a která je singlem z debutového alba, které HENTAI CORPORATION právě připravují. Deska, která v tuto chvíli ještě nemá název, vyjde v prosinci letošního roku a HENTAI již mají naplánovaný její křest na 23. 12. 2013 v pražském Paláci Akropolis.

Zároveň s internetovou premiérou klipu rozjíždějí kampaň na crowdfundingovém portálu hithit.com, kde mohou fanoušci přispět na vznik alba a za své peníze získat opravdu zajímavé kapelní artefakty včetně hovna, ochlupení z genitálií členů kapely či bobřích masek z natáčení.

Hentai Corporation - Equilibristic Brides [UNCENSORED] [NSFW] from RNGDS on Vimeo.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
10.07. STREAM: TRIVIUM
09.10. PRIMAL FEAR
10.10. PRIMAL FEAR
11.10. FROG LEAP
17.10. TWILIGHT FORCE
17.10. AXEL RUDI PELL
25.10. AXEL RUDI PELL
27.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
02.11. FAUN
13.11. OZZY OSBOURNE, JUDAS PRIEST
A co FAKKER!?