Nový Spark
venku od 2. prosince
HIGH FIGHTER: Milujeme kontrasty

HIGH FIGHTER: Milujeme kontrasty

Hamburská sludge/stoner pětice **HIGH FIGHTER **ve svém typickém DYI stylu natočila klip k písni „Darkest Days“ z debutní placky „Scars & Crosses“. Perfektní soundtrack k podzimu.

Video věrně odráží muziku HIGH FIGHTER; rozostřené, tmavé a plné poctivého headbangingu. Samotná skladba pak v nejlepším duchu „Scars & Crosses“ obsahuje mix bluesových a stonerových riffů, křiku, který vás zamrazí v kostech a heavy sludge nálady.

„Během těch dvou let existence kapely jsme zažili spoustu skvělých chvil, odehráli parádní koncerty a získali nové přtele. Vide pro ‚Darkest Days‘ je takovým souhrnem onoho velkého tripu naší dvouleté historie. Náš basák Constantin odvedl na klipu skvělou práci, všechno editoval sám, opět 100% DYI produkce! Je to velmi temná skladba, ale vizuálně zvláštní, divoká a psychedelická a obdobný zážitek také prožijete při poslechu ¨Scars & Crosses“. Není to jednoduchá nahrávka na poslech, spíše cesta s hodně bolesti a krásou. ‚Darkest Days‘ perfektně shrnuje podstatu HIGH FIGHTER,“ komentuje nový klip frontwoman Mona Miluski. O této pohodové hamburské jsme referovali již v minulosti. Recenzi na desku naleznete v listopadovém Sparku.

Nový Spark
venku od 2. prosince
Kalendář akcí
28.12. KAMIL STŘIHAVKA & THE LEADERS!
28.12. METALOVÉ VÁNOCE 2025
10.01. GUTALAX, JIG-AI, MURDER RAPE AMPUTATE, KOŽIS
11.01. BURNING WITCHES
12.01. LIONHEART, MADBALL, GIDEON, SLOPE
17.01. ELLENDE, KARG, FIRTAN
21.01. RESOLVE, WINDWAKER, ASHEN, TROPIC GOLD
22.01. COUNTERPARTS, SUNAMI, ONE STEP CLOSER & GOD COMPLEX
25.01. LORNA SHORE
26.01. ARCHITECTS, LANDMVRKS, PRESIDENT
A co FAKKER!?
logo