Nový Spark
venku od 1. srpna
HIGH FIGHTER: Milujeme kontrasty

HIGH FIGHTER: Milujeme kontrasty

Hamburská sludge/stoner pětice **HIGH FIGHTER **ve svém typickém DYI stylu natočila klip k písni „Darkest Days“ z debutní placky „Scars & Crosses“. Perfektní soundtrack k podzimu.

Video věrně odráží muziku HIGH FIGHTER; rozostřené, tmavé a plné poctivého headbangingu. Samotná skladba pak v nejlepším duchu „Scars & Crosses“ obsahuje mix bluesových a stonerových riffů, křiku, který vás zamrazí v kostech a heavy sludge nálady.

„Během těch dvou let existence kapely jsme zažili spoustu skvělých chvil, odehráli parádní koncerty a získali nové přtele. Vide pro ‚Darkest Days‘ je takovým souhrnem onoho velkého tripu naší dvouleté historie. Náš basák Constantin odvedl na klipu skvělou práci, všechno editoval sám, opět 100% DYI produkce! Je to velmi temná skladba, ale vizuálně zvláštní, divoká a psychedelická a obdobný zážitek také prožijete při poslechu ¨Scars & Crosses“. Není to jednoduchá nahrávka na poslech, spíše cesta s hodně bolesti a krásou. ‚Darkest Days‘ perfektně shrnuje podstatu HIGH FIGHTER,“ komentuje nový klip frontwoman Mona Miluski. O této pohodové hamburské jsme referovali již v minulosti. Recenzi na desku naleznete v listopadovém Sparku.

Nový Spark
venku od 1. srpna
Kalendář akcí
18.08. ROCK CASTLE 2022
25.08. SABATON, AVATAR, BLOODBOUND
12.11. ALTER BRIDGE, HALESTORM, MAMMOTH WVH
16.02. VILE VALLO
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace