Nový Spark
venku od 1. srpna
HIGH FIGHTER se poprvé představí v Praze

HIGH FIGHTER se poprvé představí v Praze

Německá parta pod taktovkou Mony Miluski riffově rozvíří Hospůdku Nad Viktorkou na pražském Žižkově tuto sobotu 24. září. Do sychravého počasí, sychravá muzika!

HIGH FIGHTER se zformovali v létě 2014, kdy bývalí členové kapel A MILLION MILES, BUFFALO HUMP a PYOGENESIS dali hlavy dohromady a namíchali tento vysoce těkavý koktejl těžkotonážních riffů sycených pivem a zeleným listem. K této směsi přidali blues ve velké dávce a schizofrenní vokály Mony Miluski a vytvořili trojúhelník s body v sludge, stoneru a blues. V Praze představí songy z debutního alba „Scars and Crosses“, které vyšlo v létě pod Svart Records.

„Užívám si každé vystoupení. Hráli jsme dokonce pro čtyři lidi a bylo to naprosto úžasné. Znala jsem všechny ty fanoušky jménem. Rozhodla jsem se na ně před hraním zeptat. Koncert byl nabitý energií. Všichni jsme si užili spoustu legrace. Na druhou stranu jsme minulý rok hráli před dvěma tisíci fanoušky a bylo to stejně úžasné. Takže se ve skutečnosti moc nestarám, kde hrajeme. Je logické, že když se dostaví víc lidí, je koncert energičtější a dostává se ti intenzivnější odezvy. Ale to svým způsobem dokáže i menší prostor. Někdy je to tam i lepší. Každou show si užívám a dostávám ze sebe to nejlepší. Je jedno, jestli stojím před čtyřmi nebo čtyřiceti tisíci fanoušky,“ vysvětluje Mona své pocity během koncertování. Hospůdka Nad Viktorkou není zrovna sál pro dva tisíce fandů, ale menší prostor bude HIGH FIGHTER jistě svědčit.

Tenhle sludge/stoner/blues večírek otevře s úderem osmé domácí parta BLINDPARTY, hrající řízný grunge s prvky HC a metalovými prvky. Po deváté hodině pak dýmem a pivem prosycené prostory Bořijovovy 79 vyplní riffová bombardáž HIGH FIGHTER.

Link na oficiální událost: https://www.facebook.com/events/865936573512197/

Nový Spark
venku od 1. srpna
Kalendář akcí
18.08. ROCK CASTLE 2022
25.08. SABATON, AVATAR, BLOODBOUND
12.11. ALTER BRIDGE, HALESTORM, MAMMOTH WVH
16.02. VILE VALLO
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace