Nový Spark
venku od 1. července
Holandští zvrhlíci CLITEATER v březnu vydají své sedmé album

Holandští zvrhlíci CLITEATER v březnu vydají své sedmé album

Holandský buldozer CLITEATER, který pohání směsice goregrindu a brutal death metalu se chystá přivalit svou již sedmou desku. Novinka pokračuje v tradici parodování klasických metalových alb, a tentokrát si kapela vzala na mušku samotnou svatou učebnici grindcoru a to „From Enslavement to Obliteration“ od legendárních NAPALM DEATH. Deska se tedy jmenuje „From Enslavement to Clitoration“ a na svět bude vypuštěna 18. března. A jako u té minulé se o obal znovu postaral Luisma ze španělského kádru patologů HAEMORRHAGE. Níže si taktéž můžete poslechnout ochutnávku „CalipHate“, která vám možná svým špinavým groovem rozhýbe boky, ale pak vás pomalu zatluče do země finálním breakdownem. Na své si určitě přijde každý milovník ultra-nízkých guturálních vokálů a plechově cvakajícího šroťáku.

CLITEATER můžete naživo zastihnout 2. března v Ostravě jako support pro WACO JESUS a 27. srpna na pražské Fekal Party po boku kapel jako ASS TO MOUTH, TEETHGRINDER nebo GUTALAX (více kapel ještě bude ohlášeno). Také připojuju obal novinky, který je jak již zmíněno velice podařenou předělávkou druhého alba NAPALM DEATH.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. SCHOOL DRUGS
29.07. SCORPIONS
31.07. HEMLOCK, MADRAIN
01.08. SUFFOCATION
03.08. OSTRAVA V PLAMENECH
05.08. EMMURE, STELLARIS, SWEPT INTO DECAY
07.08. BRUTAL ASSAULT
07.08. MR. BIG
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace