Nový Spark
venku od 2. října
Hvězdní SONS OF APOLLO prezentují čerstvou píseň

Hvězdní SONS OF APOLLO prezentují čerstvou píseň

Téměř před dvěma týdny jsme oznámili stvoření nové americké super skupiny složené z mistrů svých nástrojů a s hudebními rodokmeny, které jim může leckdo závidět. Nyní se SONS OF APOLLO představují s první písní z chystané prvotiny „Psychotic Symphony“.

„‘Signs Of The Time‘ je první věcí, kterou jsme s Derekem a Bumblefootem napsali pro SONS OF APOLLO. Začíná hutným, brutálním Bumbleriffem, posléze přechází do melodické sloky s vokální melodií, kterou zpívám společně s Jeffem, aby se v refrénu objevila velká kotva, která vás přichytí. Derek je jedním z nejdrsnějších klávesistů v oboru a hraje na klávesy jako hořící kytarista. A zakončujeme kytarovým sólem, které dokládá, proč je Bumblefoot jedním z největších kytarových mágů současnosti. Tohle album mu konečně vydobyde uznání, které si tolik zaslouží, tohle sólo je jedno z nejchutnějších, které jsem kdy slyšel,“ popisuje dopodrobna novou píseň Mike Portnoy.


Sestava SONS OF APOLLO:
Jeff Scott Soto – zpěv
Ron „Bumblefoot“ Thal – kytara
Mike Portnoy – bicí
Billy Sheehan – baskytara
Derek Sherinian - klávesy


Nový Spark
venku od 2. října
Kalendář akcí
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace