Nový Spark
venku od 2. května
Indická metalová senzace BLOODYWOOD konečně vydá pořádné album, mrkněte na nový klip

Indická metalová senzace BLOODYWOOD konečně vydá pořádné album, mrkněte na nový klip

V redakci máme pro metalové počiny z exotických lokací jistou slabost, a tak naší pozornosti nemůžou ujít ani BLOODYWOOD. Trio z indického hlavního města, které se po pěti letech virálního šíření po streamovacích platformách, jenž jim zajistilo mimo jiné už i účast na německém Wackenu, dopracovalo k vydání plnohodnotného debutu. Ten mu vyjde pod názvem „Rakshak“ 18. února.

Kombinace moderního kytarového zvuku na pomezí metalcoru a djentu, mocných pandžábských sborů, growlu, drsného rapu a celé palety tradičních indických nástrojů slibuje unikátní posluchačský zážitek, který už teď dokládají miliony streamů v online světě.

Název alba „Rakshak“ lze přeložit jako „Ochránce“ či „Strážce“, čímž kapela podtrhuje pro změnu svou sociální angažovanost a výběr témat, která tíží nejen indickou společnost, od politické korupce, přes boj s chudobou až po sexuálně motivované násilí. „Na poselství, které naše hudba předává, nám vždy záleželo stejně jako na samotné muzice, a naším cílem vždy bylo mít na lidi pozitivní vliv,“ vzkazuje kapela.

Aktuálně BLOODYWOOD šíří světem video ke skladbě „Aaj“ a protože po vydání alba vyráží na evropské turné, 14. března bychom měli mít možnost vidět je v pražském Rock Café!
Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
22.05. YES
23.05. TOOL
26.05. DREAM THEATER, DEVIN TOWNSEND
26.05. SCORPIONS
26.05. MARDUK
27.05. MARDUK
27.05. KORN
28.05. MARDUK
02.06. METALFEST 2022
06.06. WIEGEDOOD + SUPPORT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace