Nový Spark
venku od 1. července
Indická metalová senzace BLOODYWOOD konečně vydá pořádné album, mrkněte na nový klip

Indická metalová senzace BLOODYWOOD konečně vydá pořádné album, mrkněte na nový klip

V redakci máme pro metalové počiny z exotických lokací jistou slabost, a tak naší pozornosti nemůžou ujít ani BLOODYWOOD. Trio z indického hlavního města, které se po pěti letech virálního šíření po streamovacích platformách, jenž jim zajistilo mimo jiné už i účast na německém Wackenu, dopracovalo k vydání plnohodnotného debutu. Ten mu vyjde pod názvem „Rakshak“ 18. února.

Kombinace moderního kytarového zvuku na pomezí metalcoru a djentu, mocných pandžábských sborů, growlu, drsného rapu a celé palety tradičních indických nástrojů slibuje unikátní posluchačský zážitek, který už teď dokládají miliony streamů v online světě.

Název alba „Rakshak“ lze přeložit jako „Ochránce“ či „Strážce“, čímž kapela podtrhuje pro změnu svou sociální angažovanost a výběr témat, která tíží nejen indickou společnost, od politické korupce, přes boj s chudobou až po sexuálně motivované násilí. „Na poselství, které naše hudba předává, nám vždy záleželo stejně jako na samotné muzice, a naším cílem vždy bylo mít na lidi pozitivní vliv,“ vzkazuje kapela.

Aktuálně BLOODYWOOD šíří světem video ke skladbě „Aaj“ a protože po vydání alba vyráží na evropské turné, 14. března bychom měli mít možnost vidět je v pražském Rock Café!
Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. SCHOOL DRUGS
29.07. SCORPIONS
31.07. HEMLOCK, MADRAIN
01.08. SUFFOCATION
03.08. OSTRAVA V PLAMENECH
05.08. EMMURE, STELLARIS, SWEPT INTO DECAY
07.08. BRUTAL ASSAULT
07.08. MR. BIG
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace