Nový Spark
venku od 1. prosince
INFECTED RAIN ohlašují novou desku, venku je pilotní song

INFECTED RAIN ohlašují novou desku, venku je pilotní song

Moldavští alternativně metaloví INFECTED RAIN ohlásili vydání svého pátého studiového alba. Počin nazvaný „Ecdysis“ se objeví 7. ledna příštího roku, ale už nyní si můžeme poslechnout první kousek „Postmortem 1“.

„Píseň je o neustálém hledání. Máme pocit, že nikdy nebudeme šťastní, nikdy nebudeme spokojení. Jsme slepí ke skutečným pokladům života a neustále chceme víc a víc,“ prohlásila zpěvačka Lena Scissorhands ke skladbě „Ecdysis“.


K albu jako celku Lena prohlásila: „Zatímco se celý svět topil v hluboké depresi, deska Ecdysis pomalu, ale jistě dospívala. Čas, kdy jsme byli izolovaní od našich blízkých a kdy se zastavily naše plány a cíle, se promítnul do této nahrávky. S tímto albem začíná nová kapitola, kapitola syrových emocí a maximálního nasazení.“

S Lenou Scissorhands jsme pořídili rozhovor do rubriky Ušní průplach říjnového Sparku. Časopis seženete v každé pořádně trafice.


Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace