Nový Spark
venku od 1. července
Jak dnes vypadá rebelka z obalu debutu GODSMACK?

Jak dnes vypadá rebelka z obalu debutu GODSMACK?

Stejnojmenná prvotina GODSMACK oslavila koncem srpna 22. výročí. Připomeňme si plamennou, opiercovanou krásku, která v roce 1998 zdobila obal nahrávky.

Dívka se jmenuje Toni Tiller a před dvěma lety mluvila s magazínem Kerrang! o svém životě a o tom, jak jí focení změnilo život. „Žila jsem v New Yorku a žrala jsem klubovou scénu. Můj tehdejší look tomu odpovídal. Jednou jsem v Brooklynu potkala fotografa a zkoušeli jsme nějaké věcí pro jeho projekt a pořídili jsme i tenhle snímek. O několik let později spolupracoval s GODSMACK, jim se fotka líbila, takže ji od něj koupili. Další věc, kterou si vybavuju, je, že moje tvář byla najednou všude. Bylo to docela zvláštní, ale mám podivné věci ráda.“


Podle Toni byl snímek vyfocen v roce 1994, čtyři roky před zlomovou deskou GODSMACK. S kapelou se prý později několikrát setkala. A pohled na její Instagram odhaluje, že ji lidé stále žádají o podpis na slavný cover alba.

Jak si Toni žije dnes? „Pobývám mimo civilizaci, jsem plešatá, obvykle chodím bosá a dělám toho spoustu. Zajímá mě meditace, cizí objekty, esoterismus, vaření, kaktusy, koberce a všelijaké umělecké nesmysly. Ve svém volném čase se starám o zlobivá koťata,“ prozradila.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
17.07. GEVURAH, VORTEX OF END
17.07. VOIVOD, ACID FORCE
17.07. JUNGLE ROT, DEAD CARNAGE, BLOODY OBSESSION
20.07. OBSCENE REVENGE
21.07. AC/DC
21.07. HELLRIPPER, CLOAK, HIGH COMMAND
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. KORN, SPIRITBOX
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace