Nový Spark
venku od 1. června
Jak využít čas korony? Třeba hudbou!

Jak využít čas korony? Třeba hudbou!

Mnozí z vás si jistě položili otázku, co s nově získanými kvanty času, který nemůžete trávit obvyklým způsobem z důvodu různých omezujících opatření nebo přímo karanténě. Máme pro vás tři tipy, jak využít volné časové plochy s hudbou. Něco už vás určitě napadlo, ale proč nenabrat další inspirace?

Jako první tip se nabízí začít hrát na hudební nástroj a proč ne rovnou na bicí! bicí nástroje jsou oblíbeným prostředkem, jak se naučit rytmu, vymlátit ze sebe vztek, ale taky tvořit a realizovat své vnitřní kreativní pnutí. Jen se zeptejte svých známých bubeníků, jakou slast jim poskytuje jen tak si v garáži nebo ve sklepě bubnovat se svými idoly. Pro inspiraci samozřejmě můžete vyrazit do knihovny do sekce hudebních tiskovin. Ale vzhledem k tomu, že nejspíš bude taky zavřená nebo nebude učenici hry na bicí mít, krátkým brouzdáním po síti najdete taky spoustu inspirací.

Digitální doba si žádá digitální řešení. Své sousedy tedy můžete oblažovat nejen údery paliček do bubnů a činelů, ale rovněž elektronicky vzniklými zvuky. Jako nezbytná součást soustrojí na libé tóny by měl posloužit pořádný mixpult . Pak už stačí jen napojit repráky a naladit se na beat svého vnitřního DJ.

A pokud se vám nechce hudbu aktivně vytvářet, tak proč si prostě nepořídit pořádnou repro soustavu a nezačít poslouchat hudbu tak, jak se má. Někteří tvrdí, že jednou z nejlepších písní na testování nově sestaveného stereo systému je „Black Sabbath“ od BLACK SABBATH z alba „Black Sabbath“. Stejně jako potlesk, je i silný déšť překvapivě těžký zvuk na reprodukci. Liják na začátku písně tak oddělí zrno od plev. Z vysoce atmosférického startu se line kytarový riff, který naježil chlupy na těle několika generacím a následná strohá sloka zahustí ještě víc. Každá část „Black Sabbath“ představuje výzvu svého druhu a na správném systému zní výtečně od první do poslední vteřiny. Je téměř neuvěřitelné, že album oslavilo padesát let a stále má koule. Kvalitní Hi-Fi reproduktory se však neztratí v žádné době.

Sponzorovaný článek

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
15.07. DEEP PURPLE
16.07. HOLLYWOOD VAMPIRES
27.07. BENÁTSKÁ 2023
29.07. OSTRAVA V PLAMENECH
30.07. DEPECHE MODE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace